در سال های اخیر روند خرید و فروش ارزهای دیجیتال بسیار داغ است. اصولا کسانی که قصد ورود به این حوزه را دارند و می خواهند سریعترین تحلیل را از بازار انجام دهند و به خرید و فروش بپردازند. سایت های زیادی برای تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال وجود دارد. یکی از معتبرترین سایت هایی که به صورت لحظه ای قیمت ارزهای دیجیتال و تغییرات آن ها را نمایش می دهد، سایت کوین مارکت کپ می باشد. اما کوین مارکت کپ چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد. برای آشنایی بیشتر با بازار ارزهای دیجیتال و سایت کوین مارکت کپ در نجوا نیوز با ما همراه باشید.

CoinMarketCap

کوین مارکت کپ CoinMarketCap چیست؟

کوین مارکت کپ وب سایتی است که بیشتر ارز های دیجیتال و همچنین بیت کوین را پشتیبانی می کند و ارزش فعلی دلار و بیت کوین را برای ارز دیجیتال به کاربران نشان می دهد. همچنین میزان ارزهای دیجیتال موجود در حال حاضر را نشان می دهد، میزان معاملات در 24 ساعت گذشته، تغییر ارزش طی 24 ساعت گذشته و مارکت کپ ارزش کل ارزهای خاص در حال گردش است.

اطلاعلت کوین مارکت کپ به طور مرتب به روز می شود زیرا آنها اطلاعات را از سایر سایت های مختلف تبادل ارز دیجیتال و همچنین صرافی های معتیر جهان دریافت می کنند، وب سایتی است که بیشتر ارز های دیجیتال و همچنین بیت کوین را ردیابی می کند و ارزش فعلی دلار و بیت کوین را برای هر ارز دیجیتال به کاربران نشان می دهد. همچنین میزان ارزهای دیجیتال موجود در حال حاضر را نشان می دهد، میزان معاملات در 24 ساعت گذشته، تغییر ارزش هر  طی 24 ساعت گذشته و مارکت کپ ارزش کل ارزهای خاص در حال گردش است.

ویژگی های اصلی کوین مارکت کپ

 • داشتن اپلیکیشن کاربردی
 • داشتن دیده بان شخصی
 • لیستی از تمامی صرافی های دنیا به صورت رتبه بندی شده بر اساس امتیاز کابران
 • امکان داشتن پرتفوی رایگان با قابلیت شخصی سازی
 • ارائه آخرین تغییرات نرخی رخ داده در بیش از 11 هزار رمز ارز موجود در بازار

CoinMarketCap

اهمیت استفاده از سایت های معتبر برای تحلیل ارز دیجیتال

استفاده از سایت های معتبر برای تحلیل ارز دیجیتال از اهمیت بسیار بالای برخوردار است. با توجه به گستردگی بسیار زیادی این بازار و هم‌ چنین وجود اخبار و سایت های خبری بسیار گسترده، کاربران نمی‌توانند تمام وقت خود را برای مطالعه همه این سایت ها قرار دهند. از طرف دیگر بسیاری از این سایت ها و اخبار به صورت هدفمند مدیریتی شده و اخبار آنها حاوی اطلاعات زرد و از پیش برنامه ریزی شده است. به همین دلیل در انتخاب سایت خبری و مرجع نیز باید دقت کافی را داشته باشید.

اهمیت آموزش سایت کوین مارکت کپ

آموزش سایت CoinMarketCap (کوین مارکت کپ) از چندین جهت اهمیت زیادی دارد. بسیاری از کاربران هنوز با این سایت آشنا نیستند و از سایر خدمات سایت های دیگر استفاده می کنند. سایت های که نمی توان از درست بودن اطلاعات آن اطمینان داشت. و از طرفی دیگر کاربرانی که از سایت کوین مارکت کپ استفاده می کنند، از بسیاری از اطلاعات مربوط به آن بی اطلاع هستند و می دانند که این سایت چه مزایا و ویژگی های مفیدی دارد.

مزایایی آموزش کوین مارکت کپ شاید کمی بیشتر از آموزش یک سایت خبری برای کاربران باشد. اگر به درستی از اطلاعات این سایت استفاده کنید:

 • راه مناسب تری را برای معاملات خود در بازار ارزهای دیجیتال خواهید داشت.
 • کمتر با ارزهای دیجیتال ضعیف همراه خواهید شد.
 • ماهیت اصلی هر ارز دیجیتال را بهتر درک خواهید کرد.
 • می توانید با استفاده از خدمات سایت کوین مارکت کپ بهترین گزینه را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.
 • دسترسی داشتن به اخبار و اطلاعات موثق
 • رتبه بندی اصلی رمز ارزها را مشاهده می کنید.

خدمات گفته شد باعث بهبود عملکرد سرمایه گذاری شما خواهد شد. این موضوع را می توان از مهم ترین مزیت آموزش سایت کوین مارکت کپ دانست.

CoinMarketCap

 

در سایت کوین مارکت کپ چه خبر است؟

حالا که با اهمیت آموزش سایت کوین مارکت کپ اشنا شدید، لازم به ذکر است تا کاربران را با نکات مربوط به این سایت آشنا کنیم.

در سایت کوین مارکت کپ چه خبره؟ و چه مطالبی را در این سایت می توانیم بخوانیم؟

شما می توانید در این سایت به دسترسی اطلاعات زیر استفاده کنید:

 • با تمام رمز ارزهای توسعه پیدا کرده آشنا خواهید شد و می‌توانید آنها را به ترتیب ارزش بازار هر یک مشاهده کنید.
 • امکان تغییر ملاک رتبه بندی را نیز خواهید داشت تا مطابق با نظر خود رمز ارزها را به ترتیب بچینید.
 • به اخبار موثق مربوط به هر رمز ارز دسترسی خواهید داشت.
 • اطلاعات فاندامنتالی رمز ارزها را از سیر تا پیاز در اختیار دارید.
 • به نمودار و ابزارهای لازم برای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دسترسی خواهید داشت.
 • می‌توانید سایر تحلیل ها و پیش بینی های صورت گرفته برای هر ارز دیجیتال را مشاهده کرده و از آن ها استفاده کنید.
 • امکان مشاهده حجم معاملات یک رمز ارز رد هر ۲۴ ساعت را دارید.
 • با صرافی هایی که امکان خرید و فروش یک رمز ارز را برای شما در نظر گرفته‌اند، آشنا خواهید شد.

اطلاعات دیگری از جمله سرمایه گذاران، تیم توسعه دهنده، کوین یا توکن بودن و … را نیز خواهید داشت که در ادامه بیشتر به بررسی و معرفی آنها می‌پردازیم.

سخن آخر

کاربران ارز دیجیتال می دانند که استفاده از اطلاعات سایت های مانند کوین مارکت کپ می تواند کیفیت معاملات آنها را به مراتب بالا ببرد. از این رو توصیه ما به شما این است که اگر به قدر کافی با این سایت آشنا نیستید، حتما مقاله های زیادی را مطالعه کنید و از اطلاعات آن برای تحلیل ها و ارزیابی خود استفاده نمایید. در نهایت این اطلاعات به شما کمک می کند در بازار ارز دیجیتال موفق باشید.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید