دوست دارید کمد خود را باز کنید، اولین لباس را بگیرید و بدون نگرانی در مورد ظاهر آن بپوشید. اما این یک رویای دور از ذهن است، و لباس پوشیدن برای آن روز بسیار پیچیده تر از آن است. به همین دلیل است که شما به یک آزمون درک نیاز دارید که بتواند لباس های روزانه را مانند یک متخصص مد به شما پیشنهاد دهد.

با پاسخ دادن به این سوالات، به ما اجازه می‌دهید بهترین ایده‌های لباس سفارشی برای روز شما را توسعه دهیم. واقعیت جالب، هر روز آن را امتحان کنید، و مجموعه متفاوتی از پیشنهادات را دریافت خواهید کرد.

برخلاف اکثر تولیدکنندگان لباس، ما جنبه های اصلی انتخاب لباس را در نظر می گیریم. این آزمایش تنها پس از بررسی عوامل زیر نتایج دقیقی را ارائه می دهد.

چی بپوشمچی بپوشم؟ (بر اساس 5 عامل)

برای اینکه بدانید چه چیزی باید برای روز بپوشید، باید موقعیت، فرم بدن، خلق و خو، رنگ پوست و رنگ را بدانید.

خلق و خوی خود را تعیین کنید

قبل از اینکه بپرسید “امروز چی بپوشم؟” سعی کنید به احساس خود فکر کنید لباس پوشیدن برای خلق و خوی شما ساده ترین راه برای انتخاب لباس مناسب است. ممکن است بپرسید اگر من افسرده باشم و اصلاً روحیه نداشته باشم چه؟ با لباس مشکی و آرایش تیره همراه باشید. مهم نیست که احساسات غالب شما چیست، لباسی وجود دارد که با خلق و خوی شما مطابقت دارد.

موقعیت را درک کنید.

برای کجا لباس می پوشی؟ آیا به دنبال لباس مجلسی رویایی خود هستید یا فقط یک مهمانی غیررسمی و دوستانه است؟ انتخاب بهترین لباس برای روز خود تنها زمانی امکان پذیر است که موقعیت را بدانید.

نوع بدن خود را در نظر بگیرید.

قبل از اینکه به این فکر کنید که “چی بپوشم؟” باید بدانید تیپ بدنی شما چیست . انتخاب یک لباس تصادفی بدون در نظر گرفتن منحنی ها و خطوط ممکن است به یک نتیجه عالی منجر نشود. اگر هنوز فرم بدن خود را نمی‌دانید، قسمت‌های مهم (یعنی، سینه، ران و لگن) را اندازه‌گیری کنید.

در اینجا نکاتی در مورد اینکه چه لباسی باید با توجه به فرم خود بپوشید آورده شده است.

  • مستطیلی : باید لباس هایی بپوشید که کمر شما را مشخص می کند. جزئیات یک گزینه عالی برای شما هستند.
  • وی : جزئیات گردن V شکل و لباس های شیفت شما را زیبا می کند.
  • ساعت شنی : لباسی که بدن را در آغوش می گیرد بهترین گزینه برای شماست.
  • گلابی : بیرون انداختن شانه باعث می‌شود بالاتنه شما پهن‌تر به نظر برسد تا نسبت شما برابر شود.

چی بپوشمرنگ پوست خود را پیدا کنید

برای انتخاب بهترین لباس برای روز باید رنگ پوستتان را بدانید . به عنوان یک قاعده کلی، باید رنگ هایی را انتخاب کنید که با تن شما مطابقت داشته باشند. بنابراین، اگر مثلاً تن گرمی دارید، باید رنگ‌هایی مانند قرمز، نارنجی، زرد و انواع آن‌ها را بپوشید. اگر برعکس است و رنگ پوست سردی دارید، رنگ هایی مانند سبز، آبی و بنفش و تنوع آنها گزینه های بهتری هستند. با این حال، اگر پوست شما خنثی است، باید رنگ های بژ، قهوه ای، خاکستری، کرم، قهوه ای، سیاه و سفید را انتخاب کنید.

رنگ هایی بپوشید که به نظر شما خوب است.

به غیر از «امروز چی بپوشم؟» یکی از سوالات رایج لباس پوشیدن این است که “چه رنگی به نظر من خوب است؟” دانستن سایه هایی که بهترین ویژگی های شما را درخشان می کند و چشم ها را جلب می کند بسیار مهم است. قاعده این است که رنگ لباس‌هایتان همرنگ پوستتان باشد.

اگر انتخاب رنگ های مناسب برایتان چالش برانگیز است، پوشیدن لباس هایی با رنگ های جهانی را در نظر بگیرید. اینها سایه هایی هستند که به عنوان تعادل کامل تن های سرد و گرم شناخته می شوند. و تقریباً با هر ته رنگ و نوع پوستی مطابقت دارند.

چی بپوشمما می دانیم که سوال بزرگ شما این است که “امروز چی بپوشم؟” برای دستیابی به نتایج مرتبط و دقیق برای شما، ما عناصر زیر را در نظر می گیریم:

شخصیت شما غیرممکن است که یک لباس را بدون دانستن علایق، بدشانسی ها و ویژگی های شخصی به او پیشنهاد کنید. به همین دلیل است که آزمون لباس شامل چند سوال شخصیتی برای افزایش دقت نتایج است.

زیبایی شناسی شما آیا می دانید زیبایی شناسی شما چیست؟ اگر بله، انتخاب بهترین لباس برای روز برای شما بسیار راحت تر است. اما اگر آن را نمی دانید نگران نباشید. آزمون تیپ زیبایی شناختی شما را با چند سوال کلیدی مشخص می کند.

هرگز دوباره به آنچه باید بپوشید فکر نکنید

اگر نمی خواهید نگران لباس های روزانه خود باشید، یک برنامه هفتگی لباس ایجاد کنید. چند ساعتی را در تعطیلات آخر هفته برای یادداشت هر موقعیت، دعوتنامه، حتی برنامه ریزی اختصاص دهید. سپس برای هر کدام یک لباس بسازید و آنها را در برنامه خود یادداشت کنید.

به این ترتیب، از قبل می دانید که در کل هفته چه لباسی باید بپوشید. به علاوه، خلاقیت شما را وادار می‌کند که به ترکیب‌ها و مدل‌های مختلف لباس‌های هفتگی خود فکر کنید.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید