همه ما قسمت هایی از بدن خود داریم که از آنها انتقاد می کنیم و برای بسیاری از افراد این قسمت بازوها است. بسیاری از ما متوجه شده ایم که چگونه چربی بازو را از بین ببریم و چرا در وهله اول وجود دارد. آیا کاری است که من انجام داده ام یا انجام نداده ام؟ چه پیراهنی می توانم بپوشم تا آن قسمت ها را پنهان کنم؟

اگرچه راه‌های زیادی وجود دارد که از طریق آنها می‌توانید ظاهر بازوهای خود را بهبود بخشید، اما باید یک راز کوچک را به شما بگوییم – چربی بازو کاملاً طبیعی است – به خصوص در مورد زنان! دلیل این امر کاملاً طبیعی است، زیرا زنان دارای سطوح بالاتر استروژن هستند، به این معنی که برای سالم ماندن نیاز فیزیولوژیکی به مقداری چربی اضافی وجود دارد (در واقع، 6 تا 11 درصد چربی بیشتر از مردان). این چربی مخصوصاً برای زنان باردار مفید است، زیرا تضمین می کند که کودک ذخایر کافی برای حفظ خود را دارد.

چگونه چربی بازو را از بین ببریماما برگردیم به این که چرا اینجا هستید. در حالی که هیچ ترفند جادویی برای خلاص شدن از شر چربی های بازو وجود ندارد، مطمئناً راه هایی وجود دارد که به شما در مسیر رسیدن به بازوهای تعریف شده ای که می خواهید کمک می کند. آن را به عنوان شکلی از سفال ببینید. شما به دنبال این هستید که مواد اضافی را قبل از اینکه بخواهید جزئیات ظریف و پیچیده را بچینید، از بین ببرید. در ادامه به جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت.

چگونه چربی بازو را از بین ببریم

قبل از اینکه به نحوه کاهش چربی بازو بپردازیم، اجازه دهید کمی بیشتر به روند کاهش وزن بپردازیم. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، بیشتر در مورد یک  تلاش کلی  برای شروع است، به جای تلاش برای کاهش وزن.

بنابراین، قبل از شروع تلاش برای کاهش وزن بازوی خود، ابتدا سعی کنید بدن خود را به طور کلی درک کنید و از خود بپرسید که هدف شما چیست، چگونه می توانید به این هدف برسید و آیا واقع بینانه است. آیا واقعاً می خواهید چربی کم کنید یا می خواهید عضلات بازوی خود را تقویت کنید؟

چگونه چربی بازو را از بین ببریمنکات کاهش وزن بازو

اگر در مورد چربی است، پس هدف شما باید کاهش وزن به طور کلی باشد، نه تمرکز بر مناطق خاص. بهترین گزینه این است که با تغذیه خود شروع کنید. داشتن یک رژیم غذایی سالم و متعادل شانس شما را برای کاهش وزن به حداکثر می رساند. اگر از برنامه غذایی خاصی استفاده می کنید، دریافت مقدار مناسب سبزیجات و غلات کامل نباید خیلی مشکل ساز باشد.

علاوه بر این، مطمئن شوید که فعال باقی می‌مانید و به حرکت ادامه می‌دهید تا خود را به دست آورید کاردیو بالا. هنگام ورزش، به جای عضلات کوچکتر مانند سه سر یا دوسر بازو، روی گروه های عضلانی بزرگتر مانند چهار سر، باسن، پشت و سینه تمرکز کنید. این منجر به مصرف بیشتر انرژی می شود که به نوبه خود منجر به افزایش از دست دادن چربی می شود. هنگامی که به شبح تقریبی دلخواه خود رسیدید، نکات زیر به اصلاح بیشتر شکل شما کمک می کند.

هنگامی که چربی کلی بدن خود را کاهش دادید، و متوجه شدید که هنوز آن افتادگی را در اطراف بازوهای خود دارید، وقت آن است که خود را تقویت کنید، زیرا این “لقی” ماهیچه های تنوم نشده است. از تمرینات هدفمند برای تقویت و تراشیدن عضلات خود برای بازوهای خوش فرم استفاده کنید.

عضله اولیه ای که می خواهید روی آن تمرکز کنید عضله سه سر است که قسمت عقب بازوی شماست. تقویت و ساخت عضله در عضله سه سر بازوهای خوش فرم را تقویت می کند و به شما کمک می کند تا به ظاهر لاغری که می خواهید برسید.

بهترین تمرینات بازو بدون وزنه

اکنون که آن ماهیچه‌ها آشکار شده و آماده کار هستند، دیدن پیشرفت خود برای شما آسان‌تر خواهد بود، زیرا ماهیچه‌ها از طریق لایه نازک‌تر چربی بدن ظاهر می‌شوند. بازوها از دو عضله مختلف تشکیل شده اند – عضله دوسر در جلو و سه سر در عقب. اصلی‌ترین موردی که هنگام تقویت بازوها باید مورد هدف قرار گیرد، عضله سه سر است، اما تمرین همزمان عضلات دوسر بازو به بازوهای شما ساختار متعادل‌تری می‌دهد.

  • دیپ
  • پلانک
  • پشت بازو با دمبل
  • شنا

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید