همه ما به قدرت و ثروت علاقه بسیاری داریم و می‌خواهیم به روش‌های مختلف پولدار شویم اما واقعا چگونه می توانیم؟ خیلی‌ها فکر می‌کنند که پولدارشدن یک کار بسیار سخت یا حتی غیرممکن است و به همین دلیل حتی حاضر نیستند در مسیر دست یابی به ثروت کوچکترین قدمی بردارند. مردم همان قدر که به دنبال پولدار شدن هستند از تغییر فرار میکنند و مشکل دقیقا همینجا است. اگر می خواهید پولدار شوید نجوا نیوز اصول و پایه اولیه چگونه پولدار شویم را گام  به گام برای شما شرح می دهد.

 

How to become rich

 

فکر کردن به این موضوع که بدون آموزش چگونه پولدار شویم، دقیقا مصداق همان یک‌شبه پولدار شدن است. اما یک‌راه برای رسیدن به موفقیت و پولدار شدن بدون آموزش وجود دارد. باید فکر کنید اولین انسانی که در هر عرصه جدید و بدون آموزش به موفقیت رسیده چگونه این کار را انجام داده است؟ به این ترتیب، هزاران راه و روش پیش رویتان قرار می‌گیرد که باید آنها را یکی پس از دیگری امتحان کنید. البته احتمالا به هزار سال عمر و سرمایه نیاز خواهید داشت. چون هم باید در این هزار سال زندگی کنید و هم سرمایه‌های خود را در مسیرهای مختلفی خرج کنید و آنها را از دست بدهید.

پولدارترین افراد دنیا چگونه پولدار شدند؟

بریم سراغ یه آمار جهانی که دید بهتری به دنیا داشته باشیم؟ شاید فکر کنید که خیلی از افراد از ارث خانوادگی توانسته‌اند به پول زیادی دست پیدا کنند. اما اینطور نیست. در حال حاضر 56 درصد افراد ثروتمند خود ساخته هستند. 31 دصد دیگر بخشی از پول خود را بصورت ارث دریافت کردند و بخشی دیگر را خودشان خلق کردند و فقط 13 درصد افراد پولدار، پول خودشان را ارث به دست آورده اند. آیا وقت آن نرسیده که خودتان را باور کنید؟ هنوز هم فکر می‌کنید که نمی‌توانید پولدار شوید؟ اگر پاسخ شما بله است، می‌خواهم خبر خیلی خوبی را به شما بدهم. آن هم این است که در این مطلب مهم‌ترین راز های پولدار را متوجه می‌شوید.

 

How to become rich

 

چند روش ساده برای اینکه چگونه پولدار شویم:

سرمایه گذاری:

سرمایه گذاری در بازارهای مالی یکی از راه های پولدار شدن است. برای این منظور شما می توانید پول خود را در بورس یا با خرید و قروش ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید. در این صورت اگر بازده سالانه سرمایه شما عدد خوبی باشد، زندگی شما در دوران بازنشستگی نیز تضمین خواهد کرد. البته این موضوع را در نظر بگیرید که بدون آموزش وارد این بازار نشوید چون باعث می شود سرمایه اولیه خود را هم از دست بدهید.

هزینه های اضافی را کاهش دهید:

هزینه های اضافی، چاه‌های کوچک و بزرگی هستند که بر سر راه پولدار شدن شما، دام پهن کرده‌اند. نگاهی دوباره به سبک زندگی و روش خرج کردنتان بیندازید و سعی کنید آن چاه‌های هزینه را بیابید. شاید آنها را در استفاده زیاد از تاکسی دربست پیدا کنید، شاید هم در خریدن چیزهایی که واقعا لازمشان ندارید. تمام تلاش خود را به کار ببندید تا هزینه‌هایتان را روی موارد ضروری متمرکز کنید. در این صورت پول بیشتری در دسترس شما قرار می‌گیرد و می‌توانید با افزودن آن به اندوخته پس اندازتان، یک قدم بیشتر به سمت ثروتمند شدن بردارید.

ما توصیه می‌کنیم پول و سرمایه خود را صرف موارد زیر نکنید:

  • خرید بلیط لاتاری: ممکن است پول خود را از دست بدهید
  •  خرید سیگار: پول خود را دود نکنید
  •  خرید تنقلات: بسیاری از تنقلات خوراکی مورد نیاز و ضروری نیستند
  •  جراحی پلاستیک: چه تضمینی برای زیبایی شما پس از جراحی پلاستیک وجود دارد

 

How to become rich

 

پس انداز:

برای پولدار شدن باید پس‌ انداز داشته باشید. اگر پول خود را برای خرید کالاهای غیرضروری خرج می‌کنید، هرگز ثروتمند نمی‌شوید. پس‌ انداز کردن هم نوعی خرج کردن به حساب می‌آید اما به جای از بین رفتن تبدیل به یک پشتوانه می‌شود. بهتر است هر فردی بیش از یک حساب پس انداز داشته باشد تا با ریختن مقداری از درآمد ماهانه در حساب‌های دیگر از خرج های اضافی جلوگیری کند. به طور مثال، بهتر است هر زمان که حقوق خود را دریافت کردید و همان ابتدا درصدی از پولتان را در حساب مخصوصی بریزید و کارت آن را همیشه در منزل نگه دارید.

بازاریابی و فروش:

همکاری درفروش هم یکی از راه‌هایی است که شما می‌توانید با آن درآمد بسیار مناسبی داشته باشید. با راهنمای فروش اینترنتی محصول می توانید به فروش دلخواه خود برسید و یا  اگر بدون سرمایه هستید حتما لازم نیست خودتان تولیدکننده باشید. می‌توانید محصولات دیگران را بفروشید و پورسانت بگیرید. اگر بتوانید برای دیگران مشتری و بازارهای تازه پیدا کنید اطمینان داشته باشید که سود خوبی خواهد داشت. خیلی‌ها هستند که تولیدات خوبی دارند اما راه فروشش را نمی‌دانند.

داشتن مدیریت مالی:

این روزها که دخل و خرج بیشتر مردم با هم جور نمی‌آید لازم است دست به دامن راه‌هایی برای مدیریت مالی بشویم که در انتهای ماه مجبور نباشیم از دیگران پول قرض بگیریم. مدیریت مالی شخصی به معنی اداره کردن درست زندگی از نظر مالی است. کنترل هزینه‌ها یکی از مهم‌ترین اصول مدیریت مالی است که آگاهی از آن برای هر فرد لازم است. ابزارهای زیادی برای کنترل و مدیریت مالی شخصی افراد وجود دارد که شما می‌توانید به کمک آن‌ها برنامه شخصی خود را به‌صورت کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت برنامه‌ریزی کنید.

ازدواج یا یک فرد ثروتمند:

ازدواج با افراد ثروتمند یکی از راه‌های به دست آوردن ثروت برای افرادی است که تمایل زیادی به تلاش و انجام ریسک برای درآمدزایی ندارند. البته افرادی که ثروتمند هستند نیز گاهی از این راه کار استفاده می‌کنند و با ازدواج با یک فرد ثروتمند دیگر سعی دارند قدرت و ثروت خود را بیشتر کنند.

به روز باشید تا پولدار شوید:

دنیا هر روز در حال تحول است. یکی از شرایط بی‌بروبرگرد برای پولدار شدن، سازگاری با شرایط جدید است. پایبندی و اصرار بیهوده روی تکنیک‌هایی که سن و سالی از آنها گذشته و دیگر کاربرد چندانی ندارند، تنها هدر دادن زمان و هزینه است. در این صورت خیلی زود از گردونه‌ی رقابت حذف می‌شوید.

 

How to become rich

 

در کنار پولدار شدن، کارهای بسیار مهمی در زندگی هست که هیچ‌وقت نباید آن‌ها را فراموش کنیم. چه کسی دوست دارد که ثروتمند اما تنها، بی‌عشق و بیمار و ضعیف باشد؟ البته اگر می‌توانید بین اهداف زندگی یک تعادل درست ایجاد کنید، حتما به فکر پولدارشدن هم باشید. ما در نجوا نیوز در مورد اینکه چگونه پولدار شویم و راه‌های رسیدن به ثروت صحبت کردیم. اگر آن‌ها را راعایت کنید، قطعا تاثیر زیادی روی زندگی شما خوهند داشت. به یاد داشته باشید که پولدار شدن یک راه یک شبه نیست و باید صبر کنید. با کمک روش‌های گفته شده می‌توانید به تدریج برای خود سرمایه جمع کنید و با فکر و برنامه درست پولدار شوید.

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید