امروزه اکثر مشاغل دارای صفحه اینستاگرام و فیس بوک هستند. اینها حرکت های درخشانی از سوی صاحبان و مدیران کسب و کار است. داشتن یک حضور اجتماعی پر سر و صدا در جامعه مدرن ما برای برجسته شدن بسیار مهم است. اگر کسب و کار یا محصول شما برجسته باشد، مطمئناً موفق تر خواهید شد و از رقبا بالاتر خواهید رفت. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه یک صفحه اینستاگرام برای کسب و کار خود ایجاد کنید، در نجوا نیوز با ما باشید.

در اینستاگرام شروع کنید.

نگامی که اینستاگرام را برای اولین بار راه اندازی می کنید، باید برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید. دو گزینه ثبت نام وجود دارد. کلاسیک به یک شماره تلفن همراه یا یک آدرس ایمیل نیاز دارد، در حالی که گزینه دیگر پیوند حساب فیس بوک شما با اینستاگرام است. ما گزینه دیگری را پیشنهاد می کنیم، زیرا به هر حال به فیس بوک نیاز خواهید داشت. اگر قبلاً یک حساب کاربری در اینستاگرام دارید، می توانید از این مرحله صرف نظر کنید. فقط مطمئن شوید که برنامه را در دستگاه خود به روز کنید.

حساب تجاری نمی توانید از نسخه وب اینستاگرام استفاده کنید. این نسخه محدود است، و شما بهتر است از برنامه تلفن همراه استفاده کنید.

 

اینشتاگرام

چرا به فیس بوک نیاز دارید؟

احتمالاً می دانید که فیس بوک مالک اینستاگرام است. این دو غول رسانه‌های اجتماعی ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند و از یکدیگر رشد می‌کنند. برای این کار باید صفحه کسب و کار فیس بوک خود را به صفحه تجاری اینستاگرام خود پیوند دهید.

راستش اصلا چیز بدی نیست یک تبلیغ متقابل کوچک هرگز کسی را نکشت. شما می توانید دقیقاً همان پست ها را در فیس بوک و اینستاگرام برای دید بهتر داشته باشید. و در حالی که فیس بوک در میان مخاطبان بالغ محبوبیت بیشتری دارد، اینستاگرام کاربران نسبتاً جوان تری دارد. این را در نظر داشته باشید و از آن به نفع خود استفاده کنید.

لازم نیست فوراً یک صفحه تجاری فیس بوک ایجاد کنید، اما توصیه می شود این کار را انجام دهید. شما می توانید این کار را هنگام ایجاد صفحه کسب و کار IG خود انجام دهید، پس بیایید به آن برسیم

 

یک پیج اینستاگرام برای فروش بسازید:

اینستاگرام به جامعه جهانی بیش از 1 میلیارد نفر که هر ماه فعال هستند خدمات می دهد. مردم از اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن لحظات، یافتن علایق، الهام گرفتن و اقدام استفاده می کنند. اینستاگرام می‌تواند به کسب‌وکارها در هر اندازه کمک کند مشتری پیدا کنند و رشد کنند. با نمایه تجاری اینستاگرام، کسب و کارها می توانند محصولات و خدمات خود را برای مخاطبان جهانی از افرادی که بیشتر به کاری که انجام می دهند علاقه مند هستند، تبلیغ کنند.

از این آموزش برای موارد زیر استفاده کنید:

برای دسترسی به افراد بیشتری با ابزارهای کسب و کار اینستاگرام شروع کنید

ساخت پیج اینستاگرام برای فروش

ویژگی های ساخت پیج اینستاگرام برای فروش

حساب‌های تجاری اینستاگرام دارای ویژگی‌ها و تنظیماتی هستند که می‌توانند به کسب‌وکار شما کمک کنند تا افراد بیشتری را جذب کند، با آن‌ها در ارتباط بماند و فروش را افزایش دهد.

توجه: اگر به یک حساب تجاری تغییر دهید، دیگر نمی توانید حساب خود را روی خصوصی تنظیم کنید. همچنین فقط می‌توانید پست‌های اینستاگرام خود را در صفحه فیس‌بوک که قبلاً با حساب اینستاگرام شما مرتبط است به اشتراک بگذارید. با این حال، می‌توانید در هر زمانی به یک حساب شخصی بازگردید.

 

فروش اینستاگرام

 

چگونه یک صفحه تجاری اینستاگرام برای فروش بسازیم:

برای تبدیل پروفایل اینستاگرام به صفحه تجاری مراحل زیر را دنبال کنید.

  • اینستاگرام را روی دستگاه خود راه اندازی کنید.
  • روی پروفایل گوشه سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید.
  • روی منوی (سه خط افقی در بالا سمت راست) ضربه بزنید.
  • تنظیمات (نماد چرخ دنده نزدیک به پایین) را انتخاب کنید.
  • ضربه بزنید. Accountروی
  • انتخاب کنید.Switch to Professional Account به پایین بروید و
  • از دستورالعمل های روی صفحه پیروی کنید. انتخاب کنید که سازنده یا کسب‌وکار هستید و روی نکس ضربه بزنید.
  • اطلاعات کسب و کار خود (تلفن، ایمیل، آدرس) را وارد کنید.

سپس، به بخش فیس بوک خواهید رسید. شما می توانید یک صفحه تجاری فیس بوک در محل ایجاد کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که این کار را انجام دهید.

به نمایه کسب و کار جدید خود نگاهی بیندازید.

اکنون که یک نمایه تجاری در اینستاگرام راه‌اندازی کرده‌اید، وقت آن است که آن را به روز کنید. اولین چیزی که متوجه خواهید شد یک نمودار جدید در بالای برنامه اینستاگرام شما است. روی آن ضربه بزنید. میزان تعامل و سایر آمارهای مفید برای صفحه شما را نشان می دهد. شما می خواهید این اعداد را بالا ببرید، پس بیایید شروع کنیم.

روی Edit Your Profile ضربه بزنید.

اکنون، باید یک عکس نمایه، یک لینک به وب سایت خود و یک بیوگرافی قانع کننده اضافه کنید. همچنین می توانید یک پیوند را در بیو خود وارد کنید، این را در نظر داشته باشید. حتما لوگوی برند خود را در عکس پروفایل قرار دهید. همچنین نام اکانت اینستاگرام خود را نام کسب و کار بگذارید. اگر هنوز لوگو ندارید، مطمئن شوید که آن را سریع دریافت کنید. یک ایده خوب دیگر برای بیوگرافی خود اضافه کردن هشتگ و شعار شرکتتان است. اگر ندارید، سعی کنید چیز جذابی بیاورید. به غیر از آن، شرح کوتاهی از کسب و کار خود را در بیو وارد کنید.

 

Instagram

 

یک استراتژی مقیاس پذیر اینستاگرام ایجاد کنید.

اگر قصد دارید این شبکه اجتماعی را جدی بگیرید، به یک استراتژی بازاریابی اینستاگرام (افزایش فروش در اینستاگرام)نیاز دارید. وبینار اخیر ما بررسی می کند که چرا اینستاگرام مکانی برای کسب و کارها است، ویژگی هایی که باید در مورد آنها بدانید و چگونه می توانید یک استراتژی مقیاس پذیر بسازید که به شما امکان می دهد چندین مشتری را همزمان مدیریت کنید.

نمایه خود را جلا دهید.

اطمینان حاصل کنید که نام کاربری و نام حساب شما با نام تجاری شما مطابقت داشته باشد. توضیحی اضافه کنید، یعنی بیو (حداکثر 150 کاراکتر)، برای توصیف کاری که انجام می‌دهید و کانال برای چیست، جالب و فشرده باشد.

توجه داشته باشید که پیوندها در پست‌های جداگانه کار نمی‌کنند، بنابراین از پیوندی که در بخش Bio شما قرار دارد استفاده کنید. آن را در صفحه اصلی خود هدر ندهید. پیوند را مرتباً به‌روزرسانی کنید، مخصوصاً هنگام اجرای رویدادها، راه‌اندازی محصولات بزرگ و تبلیغات ویژه.

برخلاف اکثر شبکه‌های اجتماعی دیگر، اینستاگرام یک عکس روی جلد سفارشی برای کمک به شناسایی برند ندارد. این بدان معناست که بیشتر برندسازی شما از محتوایی که منتشر می کنید حاصل می شود.

از زمانی که اینستاگرام نمایه‌های تجاری را معرفی کرد، کسب‌وکارها اکنون می‌توانند اطلاعات تماس اضافی و تجزیه و تحلیل‌های پیشرفته‌ای را اضافه کنند که به آنها اجازه می‌دهد فالوورهای خود را بهتر درک کنند. در حالی که ابزارهای جدید کسب و کار اینستاگرام قطعا می تواند به رشد کسب و کار کمک کند، اما همه عجله نکرده اند که تغییر کنند. تغییر به نمایه کسب و کار مستلزم اتصال به صفحه فیس بوک کسب و کار است، که برخی نگرانند ممکن است در آینده دید پست را محدود کند. برای دستورالعمل‌های نحوه تغییر به نمایه کسب‌وکار برای اینستاگرام به بالا بروید.

محتوای عالی ایجاد کنید

اینستاگرام تماماً در مورد تصاویر بصری است، بنابراین بسیار مهم است که بتوانید محتوایی ایجاد کنید که به مخاطبان و مشتریان بالقوه شما ارزش بیافزاید. به دنبال الهام بخشیدن و سرگرمی باشید، نه اینکه مستقیماً محصول یا خدمات خود را تبلیغ کنید.

تصاویر و ویدیوها (حداکثر یک دقیقه) را می توان ترجیحاً در قالب مربع امضای اینستاگرام یا عمودی با معرفی استوری های اینستاگرام ارسال کرد. آپلود تصاویر و ویدیوها در جهت افقی امکان پذیر است، اما پیش نمایش در لبه ها قطع می شود.

هر تصویر را با یک کپشن عالی همراه کنید و از هشتگ ها برای افزایش دسترسی خود استفاده کنید. برای راهنمایی های بیشتر در مورد نحوه استفاده از اینستاگرام برای تجارت ، پست وبلاگ ما را بررسی کنید تا به شما کمک کند محصولات خود را به طور غیرمستقیم به نمایش بگذارید، پیش بینی کنید و با دیگران همکاری کنید.

 

Instagram00

 

با دیگران درگیر شوید و روابط ایجاد کنید.

با دنبال کردن تأثیرگذاران و نشریات مرتبط صنعت شروع کنید. همکاران پروژه و برندهایی که با آنها تجارت کرده اید را فراموش نکنید. اینستاگرام برای نشان دادن روحیه تیمی شما عالی است، بنابراین اطمینان حاصل کنید که همکاران را در کپشن تگ کنید و آنها ممکن است پست شما را کامنت بگذارند یا حتی پست شما را دوباره ارسال کنند.

توجه داشته باشید که قبل از شروع به دنبال کردن تعداد زیادی حساب، بهتر است یک بیو بی نقص و چند به روز رسانی از قبل در محل ارسال شده باشد. شما نمی خواهید اینفلوئنسرها وقتی بررسی می کنند که چه کسی اخیراً آنها را دنبال کرده است، یک نمایه خالی ببینند – پس از دست ندهید.

اجازه دهید مردم درباره کسب و کار شما اطلاعات بیشتری کسب کنند و به راحتی با شما تماس بگیرند.

هنگامی که یک ساخت پیج اینستاگرام برای فروش ایجاد می کنید، می توانید یک فیلد آدرس و دکمه های تماس را به نمایه خود اضافه کنید. می توانید مسیرها، یک شماره تلفن و یک آدرس ایمیل را وارد کنید که افراد در اینستاگرام می توانند از آنها برای ارتباط با شما استفاده کنند.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید