فرآیند انتخاب رنگ سال 1402 در سال گذشته از نظر همزمانی قابل توجه بود، زیرا به نظر می رسد هر برند رنگ برجسته نوعی از رنگ خنثی سبز کم رنگ را انتخاب کرده است. این تفکر موازی محصول زمان ما بود که در همه‌گیری فرو رفته بود و از تمایلات اجتماعی برای ارتباط مجدد با طبیعت و گذراندن مدتی تقریباً در هر جایی خارج از خانه صحبت می‌کرد. زمانه خوشبختانه تغییر کرده است و به لحظه ای منجر شده است که در آن چیزی که ما از رنگ به دنبال آن هستیم بسیار بازتر به نظر می رسد.

رنگ سال 1402این مفهوم از امکانات گسترده مطمئناً در انتخاب‌های مختلف رنگ سال 1401-2023 که توسط کارشناسان رنگ داخلی برندهای مختلف رنگ و پیش‌بینی‌کنندگان روند انتخاب شده‌اند، به چشم می‌خورد. از یک رنگ سرد که به آرامی ما را از سایه غالب سال گذشته دور می کند تا یک رنگ فوق اشباع که رنگ را در غنی ترین آن جشن می گیرد، رنگ های رنگ در سال 1401-2023  طیفی از روندها و حالات طراحی را به چشم انداز خواهد آورد.

زمان آن رسیده است که به روند رنگ ها در سال 1401-2023  نگاهی بیندازیم. رنگ هایی که در خانه های خود استفاده می کنیم به شدت شخصیت و سبک ما را نشان می دهند. در حالی که برخی از افراد به سمت رنگ‌های کلاسیک و جاودانه گرایش پیدا می‌کنند، برخی دیگر می‌خواهند با افزودن رنگ‌های پر جنب و جوش به خانه‌های خود کمی جسورتر شوند.

هر سال، کارشناسان رنگ از همه برندهای رنگ برجسته در جهان، رنگ سال خود را انتخاب کرده و پیش بینی رنگ خود را منتشر می کنند. اغلب یک رنگ مرسوم را انتخاب می کنید که با یک پالت رنگی با رنگ هایی که کاملاً با رنگ سال مطابقت دارد انتخاب کنید.

این رنگ های مرسوم رنگ فقط به عنوان رنگ دیوار در خانه ما ظاهر نمی شوند. اما آنها در هر شکل هنری قابل مشاهده هستند، از مد گرفته تا طراحی گرافیک و حتی فناوری و  برند سازی در شبکه های اجتماعی  امسال شاهد تناژهای رنگی غنی تری نسبت به ترندهای رنگی سال گذشته هستیم، اما همچنان از طبیعت الهام می گیریم.

رنگ سال 1402رنگ سال 1402

شرکت رنگ پنتون ویوا سرخابی را به عنوان رنگ سال خود انتخاب کرده است. Viva Magenta یک سایه صورتی پررنگ است که به عنوان شجاع و نترس توصیف می شود. رنگ بخشی از خانواده رنگ قرمز است، سایه ریشه در طبیعت دارد و بیانگر سیگنال جدیدی از قدرت است.

رنگ سال 1401-2023  پانتون قدرتمند و باشکوه است. این سایه قرمز جدید شادی خالص را به ارمغان می آورد و آزمایش و بیان خود را بدون محدودیت تشویق می کند. Viva Magenta به عنوان یک رنگ برجسته در خانه شما در نظر گرفته شده است.

این رنگ صورتی در حال حاضر در دنیای مد و زیبایی محبوب است و اکنون راه خود را به دنیای داخلی باز کرده است. شما می توانید انتظار داشته باشید که تعداد زیادی از این رنگ را ببینید که به عنوان یک رنگ پررنگ در وسایل تزئینی ظاهر می شود، اما مطمئناً می توانید پررنگ تر شوید و صورتی تند را در مبلمان یا به عنوان یک دیوار بیان کنید.

رنگ سال 1402بنجامین مور: رژگونه تمشکی

بنجامین مور رژگونه تمشکی را به عنوان رنگ سال 1401-2023 انتخاب کرده است. رژگونه تمشکی یک سایه مرجانی شاد با رنگ صورتی است. این یک رنگ بسیار پررنگ و جذاب است که ظاهری عالی در خانه شما ایجاد می کند. و بیانیه به شما بستگی دارد، می توانید این سایه را به عنوان یک لهجه رنگ روشن اضافه کنید، اما همچنین می توانید جسورانه عمل کنید و کل اتاق را در این سایه پر جنب و جوش رنگ کنید.

رنگ سال 1402قرمز و نارنجی تاثیرگذار

بنجامین مور از سایه های آرامش بخش سال های گذشته دور شد تا ” رژگونه تمشکی ” را به عنوان رنگ رسمی سال ،رنگ سال 1402 مگنو می‌گوید: «برای سال1401- 2023، ما اشتیاق به رنگ‌های پررنگ و اشباع شده و تغییر به سمت رنگ‌هایی را حس کردیم که کمی غیرمنتظره هستند، به خصوص پس از چندین سال که رنگ‌های خنثی و خاموش در مرکز قرار گرفتند. “زمان مناسبی برای برجسته کردن رنگی بود که تمایل به خلاقیت و بیان را از طریق رنگ تشویق می کند، حتی اگر به معنای جدا شدن از رنگ های آزمایش شده و واقعی باشد.”

به‌ویژه، رنگ‌های خانواده‌های قرمز، نارنجی و سفالی به دلیل توانایی آن‌ها در خارج کردن افراد از منطقه امن و گویاتر بودن با انتخاب رنگ‌هایشان، محبوبیت بیشتری  د رانتخاب رنگ سال 1402 پیدا می‌کنند. پرسمن می افزاید: “تن ها در این خانواده های رنگی، به ویژه آن دسته از رنگ های قرمز و نارنجی که زنده تر هستند، انرژی و روحیه ما را تقویت می کنند.”

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید