طرح فروش خودرو کلوت اتوماتیک با قیمت 1 میلیارد 270 میلیون تومان از امروز یکشنبه مورخ آبان ماه آغاز شد، موعد تحویل این خودرو 60 روزکاری پش از عقد قرارداد رسمی این خودرو می باشد،قابل ذکر است که برای خرید این خودرو باید مبلغ 650 میلیون تومان را به صورت نقدی در زمان عقد قرارداد واریز کنید و الباقی مبلغ را یک چک به تاریخ 10 بهمن ماه 1401 بدهید.

کلوت با بهره‌گیری از موتور 2.4 لیتری توربوشارژ میتسوبیشی، 215 اسب بخار توان و 320 نیوتن‌متر گشتاور را به سمت گیربکس شش سرعته اتوماتیک هدایت می‌کند. این توان و دور موتور بالای کلوت اتومات، عبور از مسیرهای چالشی به‌ویژه گل و لای و کویر را نیز با یک پیکاپ گیربکس اتومات میسر می‌سازد. قفل دیفرانسیل اتوماتیک این خودرو یکی از امکانات مهم دیگری است که کلوت را برای مواجهه با تمامی مسیرها کارآمد ساخته است.

از تجهیزات ایمنی این خودرو می‌توان به سیستم ترمز ضد قفل (ABS)، سیستم ترمز ترکیبی (CBS)، سیستم کمکی ترمز (BAS)، سیستم پایداری الکترونیک (ESC)، قفل ایمنی کودک، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو و سیستم ضد سرقت (Immobilizer) اشاره کرد.

همچنین امکاناتی نظیر کروز کنترل، سیستم ورود بدون کلید، مانیتور لمسی 8 اینچی، تنظیم برقی صندلی راننده در شش جهت، کامپیوتر سفر، سیستم اتوماتیک تهویه هوا با صفحه لمسی، لاستیک زاپاس فول سایز و پوشش ضدخش قسمت بار؛ کلوت اتومات را به یک رقیب کم‌بدیل در میان پیکاپ‌های تولیدی کشور تبدیل کرده است.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید