اجاره ماشین عروس چند سالی است که در ایران رواج پیدا کرده است، مخصوصا اجاره ماشین های لوکس که معمولا بدون راننده انجام می شود. در این مقاله به آن و مدارک لازم برای اجاره ماشین عروس پرداخته شده است.

همه عروس و دامادها دوست دارند در مهمترین شب زندگی خود بدرخشند. پس از ماه ها تلاش برای برگزاری یک مراسم آبرومندانه، باید در پایان، پس از پایان مراسم، زندگی جدیدی را آغاز کرد. اجاره ماشین عروس با راننده یا بدون راننده از چند جهت حائز اهمیت است که در ادامه به آنها می پردازیم.

چرا ماشین عروس اجاره می کنیم!!؟

همانطور که گفتیم شب عروسی شب مهمی است که در آن عروس و داماد به زیبایی می درخشند. این درخشش توسط دوربین‌های فیلم‌برداری و دوربین‌ها ثبت می‌شود و چقدر عالی است که همه چیز عالی باشد. اجاره ماشین لوکس به زیباتر شدن فیلم عروسی شما کمک می کند. حتی ممکن است یک ماشین ایده آل و یک مدل جدید به نام خود داشته باشید، اما بخواهید از ماشین های کلاسیک استفاده کنید.

با اجاره ماشین عروس می توانید با ماشین مورد علاقه خود رانندگی کنید. با این حال ممکن است گواهینامه نداشته باشید یا تجربه کافی برای رانندگی با خودروهای گران قیمت را نداشته باشید و این باعث استرس شما شود. در این صورت می توانید با راننده ماشین عروس اجاره کنید و با خیال راحت در کنار همسرتان از این روز خاطره انگیز لذت ببرید.

ماشین عروس چگونه باید تزیین شود؟

شرکت اجاره خودرو کاسپبن رنت با سالها تجربه در زمینه اجاره ماشین عروس توانسته است تجربیات خاصی را برای راهنمایی شما در این شب بسیار مهم به دست آورد.

همچنین از قسمت گالری تصاویر می توانید تصاویر ماشین عروس این مجموعه را مشاهده کنید و با خیالی آسوده انتخاب کنید.

مدارک لازم برای اجاره ماشین عروس در ایران

معمولا برای اجاره ماشین عروس با راننده مدارک خاصی لازم نیست و کافی است ماشین مورد نظر، گل آرایی و دسته گل عروس ماشین را انتخاب کنید و قرارداد و هزینه را با شرکت پرداخت کنید.

البته می توانید از خدمات دیگر ما از جمله اسکورت ماشین عروس و عروسی های تشریفاتی استفاده کنید. اما در خصوص مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده موارد زیر الزامی است. همچنین در این صفحه شرایط اجاره خودرو بدون راننده به طور کامل شرح داده شده است.

شرایط سنی برای اجاره خودرو بدون راننده در ایران

برای اجاره ماشین باید حداقل 18 سال سن داشته باشید.

گواهینامه رانندگی :

گواهینامه رانندگی معتبر برای متقاضی اجاره خودرو حداقل 6 ماه ازاعتبار شروع گذشته باشد.

مدارک شناسایی مورد نیاز:

کارت ملی و شناسنامه

اثبات موقعیت شغلی:

گواهی اشتغال به کار معتبر برای افرادی که شغل یا محل سکونت اجاره کننده خودرو را به دست آورده اند.

(گواهی کار یعنی: فیش حقوقی یا جواز کسب، اجاره مغازه، معرفی نامه روی سربرگ رسمی شرکت با مهر و امضا، دفترچه تامین اجتماعی یا هر چیزی که نشان دهنده شغل شما باشد، فقط کارمند بودن نیست. ، داشتن شغل مهم است.)

واریز نقدی (سپرده) و چک:

به مبلغ خودرو چک یا سفته دریافت می شود.

کل مبلغ کرایه را در زمان تحویل خودرو با پرداخت نقدی یا انتقال کارت به کارت پرداخت نمایید.

پرداخت مبلغی به عنوان سپرده نقدی (سپرده) که با توجه به نوع خودروهای درخواستی متفاوت است.

نکته: مبلغ واریزی نقدی (بیعانه) در زمان بازگشت خودرو به مشتری عودت داده می شود.

نکات و قوانین

هزینه کرایه ماشین عروس بر اساس ساعت 14 از ساعت 8 صبح تا 12 شب محاسبه می شود و در صورت نیاز به ساعات بیشتر طبق تعرفه محاسبه می شود.

برای گل آرایی خودرو بهتر است از شرکت اجاره کننده استفاده شود در غیر این صورت در صورت آسیب دیدن آن در حین گل آرایی مسئولیت اجاره کننده بر عهده مستاجر می باشد.

در صورت اجاره ماشین عروس با راننده، نوع پوشش راننده و سایر نکات در مورد راننده را از قبل با شرکت هماهنگ کنید.

حداقل یک هفته قبل از مراسم رزرو کنید تا دست شما برای انتخاب ماشین مورد نظرتان باز باشد.

قیمت عالی برای اجاره ماشین عروسی خود را بلافاصله دریافت کنید

شما می توانید برای هر ماشینی که دوست دارید در سایت کاسپبن رنت قیمت فوری دریافت کنید. فقط باید چند اطلاعات شخصی را وارد کنید و ماشینی را که فکر می کنید برای عروسی شما مناسب است انتخاب کنید.

نترسید که از ما در مورد شرایط اجاره یا در واقع جزئیات دیگر بپرسید. ما تجربه گسترده ای در اجاره ماشین عروسی داریم و خوشحالیم که اطلاعات عملی مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهیم.

کاسپین رنت، بهترین خودروهای لوکس و فوق لوکس را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد تا مراسم بزرگی را برای شما برگزار کنند. موسسه اجاره خودرو کاسپین رنت با خدمات ویژه به کلیه ادارات و سازمان های دولتی، و خصوصی خدمات رسانی می کند. همچنین این موسسه آماده ارائه خدمات و همکاری با کلیه شرکت ها، ادارات و آژانس های هواپیمایی و گردشگری جهت رزرو و اجاره خودرو می باشد.

 

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید