چراغ خواب کهکشانی دستگاه‌های تسکین‌دهنده‌ای هستند که ازترکیب‌های رنگی و الگوهای فوق‌العاده‌ای را برای کمک به افراد مضطرب، بچه‌ها یا هر کسی که دوست دارد به آسمان شب نگاه کند، نشان می‌دهد. برخی از دستگاه‌ها دارای کنترل‌های برنامه هوشمند هستند، برخی دیگر کنترل‌های ساده‌تر را ارائه می‌دهند، اما همه موارد موجود در فهرست ما فضایی رویایی ایجاد می‌کنند که مطمئناً شما را مسحور می‌کند. برخی به خوبی تلاش می کنند تا ستاره های واقعی را بازسازی کنند و به سادگی الگوهای نوری را در اطراف اتاق پخش کنند.

راهنمای انتخاب چراغ خواب کهکشانی

منبع انرژی

برخی از چراغ خواب ها کهکشانی از باتری استفاده می کنند، در حالی که برخی دیگر نیاز به دوشاخه دارند. هر دو نسخه مزایای خود را دارند، اما این فقط به آنچه که به دنبال آن هستید یا آنچه در دسترس شما است بستگی دارد. بدیهی است که توصیه می کنیم تا حد امکان از باتری های یکبار مصرف خودداری کنید.

تنظیمات و ویژگی های خاص

اگر به دنبال ویژگی‌های خاصی مانند قابلیت چرخش، کنترل از راه دور، ترکیب رنگ‌های خاص، کنترل‌های برنامه هوشمند یا سایر ویژگی‌ها هستید، هنگام خرید چراغ خواب کهکشانی خود، حتماً به این موارد توجه کنید.

رنگ ها

برخی از چراغ خواب های کهکشانی ستاره‌های سبز، برخی آبی، برخی میلیون‌ها ترکیب رنگ و برخی کمتر ارائه می‌دهند. همیشه توضیحات را بخوانید تا متوجه شوید کدام رنگ ها در دسترس هستند!

سهولت استفاده

چراغ خواب کهکشانی شما باید ساده و قابل استفاده باشد. کنترل‌های دکمه‌ای ساده‌ترین گزینه شما خواهند بود، اما همه آن‌ها باید آماده استفاده باشند و برای راه‌اندازی نیازی به بلند کردن سنگین نداشته باشند.

همانطور که اشاره شد، این چراغ خواب کهکشانی هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان ایده آل است. از آن به عنوان یک کمک آرامش بخش برای روزهایی که تحت فشار و استرس بوده اید استفاده کنید. یا برای کودکانی که به سختی در زمان خواب آرام می گیرند و به کمک کمی نیاز دارند. سرعت را آزادانه با توجه به ترجیح کودک خود تنظیم کنید.

یکی دیگر از ویژگی های خوب این است که گوشی هوشمند خود را از طریق بلوتوث متصل کنید. قبل از خواب به موسیقی آرامش‌بخش گوش دهید، لالایی برای بچه‌ها – این بلندگوی بلوتوث را به تلفن، لپ‌تاپ یا هر دستگاهی متصل کنید.

این دستگاه دارای یک کنترل از راه دور بسیار مفید است که به شما امکان می دهد تنظیمات را از هر نقطه ای در اتاق تنظیم کنید، و باعث می شود مجبور شوید از موقعیت استراحت خود خارج شوید.

تایمر خواب به شما امکان می دهد هر زمان که بخواهید آن را خاموش کنید تا دیگر نگران خاموش کردن آن نباشید. یک هدیه عالی برای دوستداران فضا است.

چراغ خواب کهکشانی یک دستگاه نورپردازی است که اغلب با انرژی لیزری کار می کند و ستاره ها را بر روی دیوارها و سقف شما می تابد. اغلب، یک چراغ خواب کهکشانی چندین حالت نور، گزینه های رنگ، سطوح روشنایی و تایمر خواب را ارائه می دهد. گاهی اوقات، می توانید یک بلندگوی داخلی یا کنترل از راه دور به چراغ خواب کهکشانی خود نیز اضافه کنید. بدون توجه به ویژگی‌هایشان، این چراغ‌ها بهترین راه برای لذت بردن از جادوی شب‌های پر ستاره در یک اتاق تاریک، بدون بیرون رفتن هستند.

آیا چراغ خواب کهکشانی برای خواب خوب هستند؟آیا چراغ خواب کهکشانی برای خواب خوب هستند؟

آره! چراغ خواب کهکشانی ممکن است بتوانند به خواب شما کمک کنند. به این دلیل که:

چراغ خواب کهکشانی در حال آرامش هستند . ستاره های سبز می توانند به ویژه برای آرامش مفید باشند. به این دلیل که نور سبز می تواند با ملانوپسین ، هورمون خوابی که بدن به طور طبیعی تولید می کند، واکنش نشان دهد. و البته، داشتن خواب عالی به طور منظم به شما کمک می کند آرام بمانید، که کلید خوابیدن است. این یک چرخه زیبا است که مناظر ماورایی ستارگان رنگارنگ می توانند آن را تسریع کنند.

نور مناسب می تواند شما را در روحیه خوبی قرار دهد. تصور کنید که هنگام خواب عصبانی یا استرس دارید. این راهی برای به خواب رفتن نیست. احتمالاً خوابتان نمی برد. ستاره‌های آبی می‌توانند کمک کنند، زیرا نور آبی می‌تواند اثرات آرام‌بخشی را در لحظات پر استرس ایجاد کند. اگر چراغ خواب کهکشانی شما می‌تواند به رنگ آبی بدرخشد، ممکن است زمان آسان‌تری برای انتقال ذهنی خود به سرزمین رویایی داشته باشید، بدون اینکه همه چیز در اطراف شما بچرخد.

رنگ ها می توانند بر ذهنیت شما تأثیر بگذارند . اگر چراغ خواب کهکشانی شما می‌تواند ستاره‌های قرمز را بدرخشد، ممکن است خوش شانس باشید. نور قرمز با خواب بهتر مرتبط است، اگرچه دلایل این ارتباط قابل بحث است. تئوری کار این است که طول موج طولانی نور قرمز چشم را تحریک نمی کند. این عدم تحریک می تواند این احتمال را کاهش دهد که چیزی مغز شما را حتی زمانی که بدن شما به استراحت نیاز دارد بیدار نگه دارد.

بهترین پروژکتور کهکشانی برای خواب

به یاد دارید زمانی که بچه بودید و شمردن گوسفندها به شما کمک می کرد که بخوابید؟ اکنون می‌توانید همین کار را با ستاره‌ها انجام دهید. نورهای ستاره ای، چراغ خواب کهکشانی و پروژکتورهای شفق همگی زیر چتر پروژکتور ستاره قرار می گیرند.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید