بازیگر ساحل در سریال پوست شیر

پردیس احمدیه در سریال پوست شیر ​​گام مهمی در عرصه بازیگری برداشته و موفق شده به چهره ای سرشناس تبدیل شود. در سریال پوست شیر ​​تمام داستان درباره او است و توسط افراد ناشناس ربوده می شود و پلیس و پدرش برای یافتن او دردسرهای زیادی را متحمل می شوند. در ادامه به بیوگرافی ساحل در سریال پوست شیر و سوابق پردیس احمدیه می پردازیم.

بیوگرافی پردیس احمدیهبازیگر نقش ساحل در سریال پوست شیر ​​کیست؟

پردیس احمدیه نقش ساحل را در سریال پوست شیر ​​را بر عهده دارد که در قسمت های سوم و چهارم به قتل می رسد و پدرش سعی می کند قاتلان او را پیدا کند. او در سینما در فیلم های زیادی بازی کرده است که در ادامه به بیوگرافی این بازیگر می پردازیم.

بیوگرافی ساحل در سریال پوست شیر(پردیس احمدیه)

پردیس احمدیه بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در 8 تیر 1371 در تهران به دنیا آمد. وی فارغ التحصیل رشته موسیقی و ساز ایرانی است.

یکی از معروف ترین فیلم هایی که او در آن بازی کرد، نقش اول لاک قرمز است. او فارغ التحصیل سازهای موسیقی ایرانی است.

می گوید پدرم خیلی تشویقم می کرد و مادرم هم اهل هنر است که نقاشی و معرق کاری می کند و همیشه مرا به سمت هنر سوق می دادند و دو خواهر دارم. او به این حرفه علاقه دارد اما دوست ندارم بازیگر شود چون این حرفه بسیار سخت و ترسناک است و نمی خواهم سختی هایی را که من پشت سر گذاشتم را تجربه کند.

بیوگرافی پردیس احمدیهوضعیت ازدواج پردیس احمدیه

پردیس احمدیه مجرد بود و ازدواج نکرد.

این بانوی هنرمند درباره معیارهای ازدواجش در برنامه دورهمی به مهران مدیری گفت:

اولین ملاک من این است که سختی کشیده باشد، چون از بدو تولد در زندگی با سختی بزرگ شدم و به این افتخار می کنم و خدا را شکر می کنم.

او باید با تلاش در وضعیت خوبی قرار گیرد زیرا اگر سخت کار نکند نمی تواند مرا درک کند و چهره یک فرد برای من بسیار مهم است و او نباید قد بلند باشد زیرا من دوست ندارم.

معیارهای ازدواج پردیس احمدیه

بازیگر سریال یاداوری درباره معیارهای ازدواجش نیز گفت: من ازدواج نکرده ام; اما اولین معیار من برای ازدواج این است که شریک زندگی من رنج کشیده است. چون من خودم با سختی در زندگی بزرگ شدم.

اگر با کسی ازدواج کنم که هیچ مشکلی در زندگی اش نداشته است، از حرف من چیزی نمی فهمد. از طرف دیگر، من دوست دارم طرف مقابلم برای خودش سخت کار کند و در موقعیت درست قرار بگیرد. البته ظاهر هم برام مهمه، قد بلند هم نباشد. (خنده)

این بازیگر در ادامه درباره حضور خواهرانش در عرصه هنر گفت: من دو خواهر دارم; خواهر بزرگم بازیگری را دوست ندارد و گرافیست است. اما خواهر کوچکترم 10 سال دارد و به بازیگری علاقه دارد. اما من علاقه ای به بازیگر شدن او ندارم. چون این حرفه سخت است و نمی خواهم این سختی ها را تجربه کند.

بیوگرافی پردیس احمدیهسوابق پردیس احمدیه

در سال 1385 در سن 15 سالگی به طور اتفاقی با حمید نعمت الله آشنا شد تا اینکه یک سال بعد نعمت الله او را به افشین صادقی معرفی کرد.

اولین تجربه اش را در فیلم افشین صادقی اینگونه به دست آورد.

پردیس احمدیه برای دومین بار در سال 1390 در سن 19 سالگی در فیلم «کلاس بازیگری» نقش نیکی را بازی کرد.

پردیس احمدیه با فیلم «خانه دختر» در سال 93 به شهرت رسید اما فیلم «لاک قرمز» در سال 1394 به اوج خود رسید و بیشتر شناخته شد.

او با لاک قرمز در جشنواره فجر هم دیده شد.

پردیس احمدیه با بازیگرانی چون پانته آ پناهی ها، مسعود کرامتی و بهنام تشکر همبازی بود.

وی فعالیت تئاتر خود را از سال 1391 با تئاتر «ناتمام» به کارگردانی سیما تیرانز آغاز کرد.

و برای دومین بار در سال 94 با نمایش «کفترچاهی» به روی صحنه رفت.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید