شیشه اغلب به عنوان یک گزینه غیر معمول برای حصار حیاط خلوت دیده می شود. برخلاف پانل های حصار چوبی یا دیوارهای آجری، نرده شیشه ای یک مقدمه مدرن برای باغ های ما است. در اینجا شش مورد از رایج ترین سوالاتی که مردم هنگام فکر کردن به افزودن نرده شیشه ای به حیاط خلوت خود می پرسند، آورده شده است.

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای در دهه گذشته محبوبیت زیادی پیدا کرده اند زیرا زیبایی شناسی، دوام و نگهداری کم را ارائه می دهند که صاحبان ملک به دنبال آن هستند. یکی از جذابیت های اصلی ظاهر شیک آن است که هر فضایی را باز می کند و آن را بزرگتر از آنچه هست نشان می دهد. پنل‌های حصار شیشه‌ای از شیشه سکوریت ساخته شده‌اند که شش برابر قوی‌تر از شیشه فلوت معمولی است و مقاوم‌تر در برابر خش است.

از آنجا که آنها با سخت افزار فولاد ضد زنگ درجه دریایی نصب می شوند، خطر خوردگی وجود ندارد. نگهداری شامل پاک کردن با آب صابون هر 8 هفته است. در حالی که نرده شیشه ای مطمئناً گران تر از شبکه یا حلقه زنجیری است، مطمئناً از گزینه های ارزان تر دوام می آورد و در حین انجام این کار عالی به نظر می رسد. نرده های شیشه ای بیشتر از هر سیستم نرده ای موجود دوام می آورند.

چگونه یک حصار شیشه ای می تواند حیاط خلوت من را زیبا کند؟

دیوارهای آجری، نرده‌های چوبی و نرده‌های فلزی وجه مشترک یکسانی دارند. روشی که فضای پشت خود را مبهم می‌کنند. در برخی شرایط، این می تواند یک سود واقعی باشد. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید دید رهگذران، ترافیک شلوغ یا همسایگان را مسدود کنید. اما اگر در غیر این صورت به منظره ای زیبا نگاه می کنید یا به یک حصار ایمنی در باغچه پشتی خود نیاز دارید، این گزینه های نرده ها جذابیت کمتری دارند. نرده شیشه ای این مشکل را با ایجاد یک مرز امن و مطمئن با دید کامل حل می کند.

یک نرده شیشه ای روی یک پاسیو یا عرشه مرتفع نصب کنید و همچنان می توانید در آرامش بنشینید در حالی که از باغچه به دقت کاشته شده خود لذت می برید یا مراقب بچه ها در حین بازی باشید. حصار شیشه ای به این معنی است که خورشید می تواند آزادانه در باغ شما حرکت کند و از ایجاد نقاط سایه جلوگیری کند و نور را به خانه شما راه دهد.

آیا نرده های شیشه ای ایمن هستند؟

طبیعی است که در مورد ایمنی نرده های شیشه ای نگران باشید، به خصوص اگر در باغی نصب می کنید که بچه ها در اطراف آن می چرخند. اما به لطف ساخت آنها، نرده های شیشه ای فوق العاده ایمن هستند. آنها با شیشه ایمنی مقاوم ساخته شده اند ، مشابه شیشه های مورد استفاده در شیشه های اتومبیل. علاوه بر این، استفاده از نرده شیشه‌ای در محوطه‌های مرتفع مانند تراس، ایمن‌تر از سایر گزینه‌های با دید بالا مانند نرده‌های سیمی است، زیرا هیچ شکافی برای افتادن وجود ندارد.

چگونه از نرده شیشه ای نگهداری می کنید؟

نگه داشتن نرده شیشه ای حیاط خلوت در شرایط بالا کار ساده ای است، به خصوص اگر از قبل یک شیشه پاک کن دارید! یک پاک کردن منظم (در هر دو طرف شیشه) حصار شیشه ای شما را به بهترین شکل حفظ می کند. به خصوص اگر شیشه با پوشش شیشه ای خود تمیز شونده کار شده باشد. فراتر از شفاف نگه داشتن شیشه، از شنیدن اینکه تعمیر و نگهداری در آنجا متوقف می شود، خوشحال خواهید شد.

نصب نرده شیشه ای چقدر طول می کشد؟

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، مدت زمان لازم برای نصب نرده شیشه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله تجربه شخصی که آن را نصب می کند. ما تخمین می زنیم که وقتی همه آماده سازی ها انجام شود، یک سازنده تا 2 روز زمان نیاز دارد تا حداکثر 10 متر حصار شیشه ای نصب کند. عواملی مانند محل حصارکشی و اندازه و نوع شیشه استفاده شده می تواند بر میزان زمان لازم برای تکمیل کار تأثیر بگذارد.

خودت انجامش میدی؟ سپس باید زمان بیشتری در نظر بگیرید. و به یاد داشته باشید، نصب نرده شیشه ای در حیاط خلوت شما یک کار دو نفره است. آن پانل های شیشه ای می توانند سنگین باشند و هر کسی که آنها را نصب می کند به یک جفت دست اضافی برای کمک به بلند کردن نیاز دارد.

قیمت نرده شیشه ای چقدر است؟

پاسخ به این سوال آسان است به وب سایت رادان گلس سر بزنید و می توانید هزینه نرده شیشه ای حیاط خلوت خود را در عرض چند دقیقه دریافت کنید. جزئیات پروژه خود را به ماشین حساب قیمت ما اضافه کنید و در کوتاه ترین زمان هزینه ای خواهید داشت. اگر در حال برنامه‌ریزی یک پروژه تخصصی‌تر با زوایای غیرمعمول یا پرداخت‌های خاص هستید، تیم فروش مفید ما می‌تواند به شما کمک کند.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید