دلیلی وجود دارد که TRX یکی از پرطرفدارترین ابزارهای ورزشی در حال حاضر است. تمرین TRX یک رویای تناسب اندام کاربردی است، با این پتانسیل که بدن شما را به صدها روش مختلف تمرین دهد.

تمرین TRX مفهومی کاملاً متفاوت با روتین‌های ورزشی سنتی است که اغلب بر تمرین عضلات منفرد و منزوی تمرکز می‌کنند. بیاموزید که تمرین TRX چگونه کار می کند و ببینید که چگونه این شکل هیجان انگیز تمرین تعلیق می تواند یک تمرین تمام بدن با اثرات ماندگار به شما ارائه دهد.

مزایای تی آر ایکستی آر ایکس چیست؟

TRX مخفف T otal -body R esistance e X ercise است. این یک کیت مینیمالیستی است با پایه ای که عمدتاً از تسمه های قابل تنظیم سنگین تشکیل شده است. اما قدرت زیادی دارد. این ابزار take-anywhere به شما امکان می دهد حرکات کاربردی را در سه بعدی انجام دهید، که با اکثر تجهیزات تمرینی دیگر یک شاهکار غیرممکن است.

مزایای تی آر ایکس چیست؟

TRX یک قطعه قدرتمند از تجهیزات است. باعث صرفه جویی در زمان می شود. استفاده از آن آسان است. قابل حمل است، بنابراین می توانید در هر مکانی تمرین کنید. در میان این مزایای عملی، مقدار باورنکردنی از فواید فیزیکی و سلامتی نیز وجود دارد:

TRX با اجازه دادن به شما برای کار در برابر جاذبه، شما را قوی می کند. از ماهیچه هایی استفاده می کنید که ممکن است حتی از داشتن آنها ندانید و حتی ضعیف ترین قسمت های بدن خود را تقویت خواهید کرد.

ثبات – یکی از اصلی ترین و مهم ترین عملکردهای بدن شما، بسیار بهتر خواهد شد.

تمرینات منظم در TRX می تواند متابولیسم شما را بالا ببرد و سطح انرژی شما را مشتعل کند. متوجه خواهید شد که سخت نفس می کشید و قلب شما حتی پس از یک جلسه کوتاه می تپد.

شما نواحی کلیدی مانند هسته، بازوها، پاها، عضلات باسن و پشت خود را هدف قرار خواهید داد. TRX به برق زدن و تن دادن به همه جا کمک می کند.

تمرینات تعلیق به لطف ماهیت کم ضربه بودن، می‌تواند تمرینی برای تمام بدن بدون فشار بر مفاصل شما فراهم کند.

انعطاف‌پذیری، تعادل و هماهنگی نیز با استفاده منظم از این ابزار مقاومتی آزمایش‌شده بهبود می‌یابد.

مزایای تی آر ایکسچگونه از TRX استفاده می کنید؟

تقریباً هر حرکت کاربردی که می‌توانید بدون TRX انجام دهید، می‌تواند با استفاده از آن چالش‌برانگیزتر شود، به این معنی که می‌توانید بدون صرف ساعت‌ها در باشگاه به تمرینی با کیفیت و شدید برسید.

هیچ دلیلی برای احساس ترس در مورد استفاده از TRX وجود ندارد. به هر حال ، همه حرکاتی که در این کیت انجام می‌شود، از چمباتمه زدن گرفته تا ایستادن، حرکاتی هستند که ما در فعالیت‌های روزانه تکرار می‌کنیم.

بهترین راه برای استفاده از تجهیزات این است که فعالیت‌ها را بین تمرینات قدرتی و کاردیو ترکیب کنید. مبتدیان نیازی به احساس ترس ندارند: تجهیزات تمرین مقاومتی را می‌توان توسط افرادی که برای اولین بار کامل می‌کنند مورد استفاده قرار دهند (فقط مطمئن شوید که ابتدا با یک مربی کار کنید ، که فرم مناسب را به شما نشان می‌دهد و بهترین حرکات را برای شروع انجام می‌دهد).

شما می توانید تمرین خود را مطابق با اهداف خود تغییر دهید، چه بخواهید نواحی خاصی از بدن را هدف قرار دهید یا با افزایش مقاومت یا تنظیم بدن خود، شدت آن را افزایش دهید. به عنوان مثال، این تمرین TRX برای بهبود وضعیت و استحکام پشت شما طراحی شده است، با ترکیبی از پرش های جانبی، فرهای همسترینگ، فشارهای چرخشی و کشش های کم .

مزایای تی آر ایکسدر اینجا لیستی از آموزش های ما برای تمرینات TRX آمده است:

  • کمپرس TRX
  • مگس سینه تی آر ایکس
  • کشش کم TRX
  • کشش زانو تی آر ایکس
  • پلانک تی آر ایکس
  • پرس سینه تی آر ایکس

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید