مدتی است که شایعات مربوط به سریال هری پاتر به گوش می رسد، اما پلتفرم بالاخره این خبر را در توییتر تایید کرد و اعلام کرد که قسمت های آن بر روی پلتفرم جدید برادران وارنر Discovery “Max” منتشر خواهد شد که در تاریخ 23 می جایگزین HBO Max خواهد شد.

سریال هری پاترسریال هری پاتر

توییت HBO Max شامل یک تیزر تریلر کوتاه از مجموعه تلویزیونی جدید بود، اما این ویدئو اطلاعات زیادی در مورد آنچه ممکن است داشته باشد (به غیر از نوستالژی برای مجموعه اصلی فیلم هری پاتر ، که 8 فیلم خود را در سال 2011 به پایان رساند) ارائه نکرد. جی‌کی رولینگ، نیل بلر و روث کنلی‌لتز به‌عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی در این سریال حضور خواهند داشت، و حتی صحبت‌هایی وجود دارد که دیوید هیمن، تهیه‌کننده اجرایی همه فیلم‌های هری پاتر ، می‌تواند به تیم ملحق شود.

کیسی بلویز، رئیس و مدیرعامل اچ‌بی‌او و مکس، گفت: «این سری جدید مکس اورجینال عمیقاً در هر یک از کتاب‌های نمادینی که طرفداران در تمام این سال‌ها از آن لذت می‌بردند، غوطه‌ور خواهد شد».

انتظار می‌رود که این مجموعه کامل در طول یک دهه منتشر شود.

مشابه فیلم های اصلی هری پاتر ، که از سال 2001 تا 2011 پخش شد، انتظار می رود سری بعدی هری پاتر در طی 10 سال آینده اکران شود. با توجه به جدول زمانی پیشنهادی، هر فصل احتمالاً حول یکی از کتاب‌های هری پاتر خواهد بود که شامل هفت عنوان است که بین سال‌های 1997 و 2007 منتشر شد.

به گفته USA Today ، احتمالاً در سال 2025 یا 2026 پخش آن آغاز خواهد شد.

در سریال هری پاتر چه اتفاقی خواهد افتاد؟

کیسی بلویز، رئیس و مدیر اجرایی محتوای HBO و Max، در نیویورک تایمز می‌گوید: هدف از راه‌اندازی مجدد این است که به نسل جدیدی از طرفداران هری پاتر فرصتی بدهد تا هاگوارتز را به روشی کاملاً جدید کشف کنند.

سریال هری پاترسریال هری پاتر کی پخش میشه؟

هنوز هیچ صحبتی در مورد زمان شروع ساخت بازسازی هری پاتر یا زمان عرضه آن وجود ندارد.

با توجه به اینکه بیشتر سریال‌های HBO Max حدود دو سال بین فصل‌ها فاصله دارند، بعید است که سریال جدید هری پاتر قبل از سال 2025 به روی استریمر برسد، اما شاید آنها از Time Turner سر صحنه استفاده کنند و آن را سریع‌تر به پایان برسانند.

چه کسی در گروه بازیگران سریال هری پاتر حضور خواهد داشت؟

مشخص نیست که آیا این سریال هنوز انتخاب شده است یا خیر، بنابراین لیست کامل بازیگران هنوز مشخص نیست، اما مدیران اجرایی گفته اند که یک بازیگر کاملاً جدید در آن حضور خواهد داشت.

با این حال، طرفداران هیجان زده برای سریال آینده در رسانه های اجتماعی با تئوری های بازیگران پاسخ دادند (که شامل آدام درایور در نقش اسنیپ و تام فلتون در نقش لوسیوس مالفوی می شود).

جی کی رولینگ قرار است تهیه کننده اجرایی سریال هری پاتر باشد.

جی کی رولینگ ، نویسنده و خالق رمان های اصلی هری پاتر ، دستی در سری جدید خواهد داشت.

سریال هری پاترکتاب های مجموعه سریال هری پاتر

  • هری پاتر و سنگ فیلسوف (1997؛ همچنین با عنوان هری پاتر و سنگ جادو منتشر شد ؛ فیلم 2001، همچنین با هر دو عنوان منتشر شد)
  • هری پاتر و تالار اسرار (1998؛ فیلم 2002)
  • هری پاتر و زندانی آزکابان (1999؛ فیلم 2004)
  • هری پاتر و جام آتش (2000؛ فیلم 2005)
  • هری پاتر و سفارش ققنوس (2003؛ فیلم 2007)
  • هری پاتر و شاهزاده دورگه (2005؛ فیلم 2009)
  • هری پاتر و یادگاران مرگ (2007؛ فیلم قسمت 1 2010، قسمت 2 2011)
  • هری پاتر و کودک نفرین شده (2016؛ نمایشنامه 2016); اگرچه یک فیلمنامه بود و نه رمان، اما به عنوان هشتمین داستان این مجموعه تبلیغ شد

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید