بهترین سریال های نوروز 1402

در ساخت سریال های تلویزیونی، تیم سریال با انتخاب بازیگران مطرح و داستانی مفرح تلاش می کند تا درصد بالایی از رضایت مخاطبان را به دست آورد. امسال خبرهای خوبی از سریال های شبکه خانگی نوروز 1402 به گوش می رسد.

در مطلب جدید نجوا نیوز لیستی از بهترین سریال های نوروزی 1402 برای شما آماده شده است. سریال نوروزی سال 1402 در ژانرهای کمدی، درام و خانوادگی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با ما همراه باشید.

سریال های نوروزیسریال های نوروزی 1402

  • سریال نوروزی 1402 شبکه یک

نون خ

  • سریال نوروزی 1402 شبکه دو

فصل سوم وضعیت زرد

فصل دوم آقای قاضی

  • سریال نوروزی 1402 شبکه سه

جشن سربرون

رستگاری

سریال پلتفرم نماوا در سال 1402

سری پلتفرم فیلمو در سال 1402

بهترین سریال های نوروزی ایرانی 1402 از ابتدای فصل پاییز در حال ساخت هستند. برخی از این سریال ها با ژانر طنز و کمدی جلوی دوربین رفته اند. و برخی دیگر موضوعات اجتماعی را با موضوعی شاد و مفرح انتخاب کرده اند.

با توجه به مصادف شدن ماه مبارک رمضان با عید نوروز، سریال های نوروزی 1402 تقریباً مشابه سریال های رمضانی هستند. فقط چند برنامه و سریال ویژه افطار و سحر پخش می شود. اما چه سریالی در نوروز 1402 پخش می شود؟ در ادامه به معرفی سریال عید 1402 پرداخته ایم.

سریال های نوروزیسریال نوروزی 1402 شبکه یک

چه سریالی در نوروز 1402 پخش می شود؟ معرفی سریال عید 1402 را با شبکه یک آغاز می کنیم:

نون خ

ستارگان: شقایق دهقان، سعید آقاخانی، علی صادقی، پاشا جمالی، سیدعلی صالحی، سیروس میمانت

کارگردان: سعید آقاخانی

زمان پخش سریال نوروز 1402: به محض اطلاع این لیست به روز می شود

سعید آقاخانی این روزها کارگردانی فصل جدید نون خیابان 4 در منطقه خجیر تهران را بر عهده دارد. این سریال اولین انتخاب شبکه یک برای پخش در شب های نوروز و رمضان سال 1402 است.این سریال قرار است در 30 قسمت پخش شود. سعید آقاخانی مانند فصل های گذشته علاوه بر کارگردانی، نقش نورالدین خانزاده را نیز بازی می کند.

در کنار آقاخانی، هدیدا بازوند، یدالله شادمانی، صهبا شرافتی، سیدعلی صالحی و… بازی می کنند. بیست و هشتم تیرماه سال جاری مهدی فرجی تهیه کننده این سریال با انتشار استوری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از حضور «حسن معجونی» و «حمیدرضا آذرنگ» در فصل جدید نون خ 1402 خبر داد.

سریال های نوروزیسریال نوروزی 1402 شبکه دو

چه سریالی در نوروز 1402 پخش می شود؟ معرفی سریال های نوروزی 1402 را با شبکه دو ادامه می دهیم:

فصل سوم  وضعیت زرد

ستارگان: مهران رجبی، مریم سعادت، زین العبدین تقی پور، بهار داورزنی

کارگردان: مجید روزگار

زمان پخش سریال نوروز 1402: به محض اطلاع این لیست به روز می شود

خط داستانی این سریال دارای رگه های سیاسی است و خط داستانی و شخصیت های آن شامل شش شخصیت است که هر کدام داستان ها و رگه های خاص خود را دارند. مهران رجبی، مریم سعادت، زین العابدین تقی پور، بهار داورزنی، حسام خلیل نژاد، آرش ماهانکیا و مهدی رضایی بازیگران اصلی فصل دوم این سریال بودند.

فصل سوم وضعیت زرد نیز ممکن است در جدول پخش نوروزی شبکه دو قرار گیرد. در فصل اول «وضعیت زرد» شاهد داستانی بودیم که محوریت آن اخراج یک مهندس طراح سانتریفیوژ از سازمان انرژی اتمی بود و داستان های دیگری حول این ماجرا می چرخید. بیان موضوعات اجتماعی، اقتصادی و مجازی با زبان طنز نیز در هسته داستان های این مجموعه قرار دارد.

سریال های نوروزیفصل دوم آقای قاضی

ستارگان: بهزاد خلج

کارگردان: سجاد مهرگان

زمان پخش سریال نوروز 1402: به محض اطلاع این لیست به روز می شود

فصل دوم آقای قاضی سریال رمضان 1402 می باشد.این سریال به کارگردانی سجاد مهرگان روایتگر قضاوت های یک قاضی در دادگاه است و تمامی موارد مطرح شده در این سریال بر اساس واقعیت است.

فصل اول این سریال به تهیه کنندگی بهزاد خلج و تهیه کنندگی احمد شفیعی از شبکه دو سیما پخش شد و توانست نظر مخاطبان را به خود جلب کند. هم اکنون قرار است فصل دوم آقای قاضی به کارگردانی سجاد مهرگان و تهیه کنندگی محمد تنکبانی به عنوان بهترین سریال ماه رمضان 1402 از شبکه دو سیما پخش شود.

سریال نوروزی 1402 شبکه سه

چه سریالی در نوروز 1402 پخش می شود؟ معرفی سریال عید 1402 را با شبکه سه به پایان می رسانیم:

جشن سربرون

ستارگان: محمود پاک نیت، حسین محجوب، لاله اسکندری، نادر فلاح، فرخ نعمتی

کارگردان: مجتبی راعی

زمان پخش سریال نوروز 1402: به محض اطلاع این لیست به روز می شود

مجموعه تاریخی جشن سربرون به سرپرستی مجتبی راعی ساخته شد. جشنواره سربرون به سفارش سیما فیلم برگزار می شود و داستان سال های قبل از مشروطه را روایت می کند. تصویربرداری این سریال از مدت ها قبل آغاز شده و هم اکنون تدوین آن به پایان رسیده و در سال 1402 آماده پخش است.

ابتدا قرار بود این سریال در 45 قسمت ساخته شود. اما پخش آن به عنوان سریال مناسبتی که باید در ماه مبارک رمضان پخش شود، باعث شد زمان پخش هر قسمت کوتاه شود و تعداد قسمت ها افزایش یابد. شبکه سه قرار است از ابتدای سال جدید پخش سریال جشن سربرون را آغاز کند.

محمود پاک نیت، حسین محجوب، لاله اسکندری، نادر فلاح، فرخ نعمتی، سهیلا رضوی، قاسم زارع، داریوش کاردان، میرطاهر مظلومی، رامین ناصر نصیر، مهدی فقیه، کریم اکبری مبارکه، صدرالدین حجازی برخی از بازیگران این میرزا هستند. سریال تلویزیونی.

سریال های نوروزیرستگاری

کارگردان: مسعود ده نمکی

زمان پخش سریال نوروز 1402: به محض اطلاع این لیست به روز می شود

سریال ماورایی رستگاری در 30 قسمت به تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود ده نمکی به احتمال زیاد در ماه مبارک رمضان 1402 به صورت یک سریال تلویزیونی پخش می شود.داستان این سریال به نویسندگی حسن وارسته یکی از سریال های رمضانی امسال است.

پیش از این نیز نام این نویسنده را در فهرست نویسندگان سریال های موفق تلویزیونی پایتخت، دودکش، علی البدل، دیوار به دیوار و بچه مهندس دیده بودیم. اکنون حسن وارسته طراحی و نظارت بر فیلمنامه سریال ماورایی «رستگاری» را بر عهده دارد.

سریال های برنامه نماوا در سال 1402

سریال های شبکه خانگی نوروز 1402: هنوز معلوم نشده است. در حال حاضر سریال های سرگیجه، آکتور و مترجم روی این برنامه در حال پخش است.

سریال های برنامه فیلمو در سال 1402

جدیدترین فیلم ها و سریال های فیلمو

سریال های شبکه خانگی نوروز 1402: هنوز مشخص نشده است. در حال حاضر سریال های سقوط، رهایم کن، ارتش سری و جیران در این پلتفرم در حال نمایش هستند.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید