دیلیت اکانت اینستاگرام

اینستگرام یکی از برنامه های پرکاربرد و محبوب بین اکثر کابران شناخه شده است اما شاید به دلایل مختلف شخصی و اعتیاد داشتن به این برنامه تصمیم بگیرند اینستگرام خود را دیلیت اکانت کنند. پاک کردن اکانت اینستاگرام و یا همان دیلیت اکانت اینستاگرام کار پیچیده‌ای و سختی نیست به شرط اینکه تمام نکات و قواعدی که در نجوا نیوز می‌‌خوانید را کاملا رعایت کنید. بدین ترتیب شما به صورت خلاصه و مفید می توانید با مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائم یا غیرفعال کردن اینستاگرام به صورت موقت به خوبی آشنا شوید.

Delete Instagram

آموزش حذف اکانت اینستاگرام

طبیعی است پس از نصب هر برنامه شما باید توانایی حذف آن را نیز داشته باشید. به همین جهت می‌توانید با استفاده از این قابلیت، اقدام به پاک کردن اکانت خود کنید.

 

مرحله اول دیلیت اکانت اینستاگرام

در مرحله اول وارد لینک زیر شوید تا وارد صفحه حذف اکانت اینستاگرام شوید. این نکته را در نظر بگیرید که نمی توانید با استفاده از خود برنامه ایستاگرام این کار را انجام دهید. ممکن است باز شدن صفحه اول به دلیل محدویت و شلوغی به کندی پیش رود و با استفاده از یک اینترنت بهتر و یا مراجعه در زمان دیگر این کار را انجام دهید.

دیلیت اکانت اینستاگرام

 

Delete Instagram

مرحله دوم دیلیت اکانت اینستاگرام

بعد وارد شدن به صفحه اصلی اکانتی اینستگرام، اکانتی که قصد پاک کردن آن را دارید وارد کنید و بر روی لاگین کلیک کنید تا به صفحه حذف هدایت شوید. اگر یوزیزنیم و پسورد را فراموش کردید با کلیک کردن بر روی فراموشی رمز می توانید آن را بازیابی کنید و دوباره به صفحه اصلی بازگردید. بدون داشتن نام کاربری و رمز عبور امکان پاک کردن اکانت اینستاگرام را نخواهید داشت.

اگر قبلا در وب سایت اینستاگرام وارد شده باشید نیازی به انجام مرحله دوم ندارید.

 

مرحله سوم دیلیت اکانت اینستاگرام

در این مرحله وارد صفحه ای اصلی پاک کردن اینستاگرام، کادری برای شما باز می شوید.

Delete Instagram

 مرحله چهارم دیلیت اکانت اینستاگرام

اینستاگرام در کادر بالا از شما می خواهد دلیل حذف اکانت خود را بگوید و سعی می کند با راهکارهای شما را از این کار منصرف کند، اگر فقط به دیلیت اکانت اینستاگرام خود فکر می کنید، پس چندان اهمیتی ندارد و می توانید گزینه یک چیز دیگر را انتخاب کنید.

 

مرحله پنجم دیلیت اکانت اینستاگرام

در این مرحله کادری دوباره برای شما باز می شود و رمز عبور را مجدد از شما می خواهد و با وارد کردن رمز عبور بر روی دکمه قرمز رنگ در پایین صفحه (اکانت من را برای همیشه حذف کنید) کلیک کنید.

Delete Instagram

مرحله ششم دیلیت اکانت اینستاگرام

در این مرحله کادری برای شما نمایان می شود که اتمام کار شماست، پس از طی کردن مراحل گفته شده و مشاهده پیامی که در آخرین مرحله برای شما ظاهر می شود که اکانت شما غیر قابل دسترس شده و کلیه عکس، فیلم و … تا یک روز آینده پاک خواهد شد.

به این مقاله چند ستاره می دین؟
[کل: 0 میانگین: 0]

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید