اینستاگرام یکی از برنامه های پرکاربرد و محبوب بین اکثر کابران شناخه شده است اما شاید به دلایل مختلف شخصی و اعتیاد داشتن به این برنامه تصمیم بگیرند اینستگرام خود را دیلیت اکانت کنند. پاک کردن اکانت اینستاگرام و یا همان دیلیت اکانت اینستاگرام کار پیچیده‌ای و سختی نیست به شرط اینکه تمام نکات و قواعدی که در نجوا نیوز می‌‌خوانید را کاملا رعایت کنید. بدین ترتیب شما به صورت خلاصه و مفید می توانید با مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائم یا غیرفعال کردن اینستاگرام به صورت موقت به خوبی آشنا شوید.

حذف اکانت اینستاگرام

مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام

مرحله اول : وارد لینک زیر شوید تا وارد صفحه حذف اکانت اینستاگرام شوید. این نکته را در نظر بگیرید که نمی توانید با استفاده از خود برنامه ایستاگرام این کار را انجام دهید. ممکن است باز شدن صفحه اول به دلیل محدویت و شلوغی به کندی پیش رود و با استفاده از یک اینترنت بهتر و یا مراجعه در زمان دیگر این کار را انجام دهید.

لینک دیلیت اکانت اینستاگرام

 

دیلیت اکانت اینستاگرام با لینک مستقیم

مرحله دوم : بعد وارد شدن به صفحه اصلی اکانتی اینستگرام، اکانتی که قصد پاک کردن آن را دارید وارد کنید و بر روی لاگین کلیک کنید تا به صفحه حذف هدایت شوید. اگر یوزیزنیم و پسورد را فراموش کردید با کلیک کردن بر روی فراموشی رمز می توانید آن را بازیابی کنید و دوباره به صفحه اصلی بازگردید. بدون داشتن نام کاربری و رمز عبور امکان پاک کردن اکانت اینستاگرام را نخواهید داشت.

اگر قبلا در وب سایت اینستاگرام وارد شده باشید نیازی به انجام مرحله دوم ندارید.

مرحله سوم : در این مرحله وارد صفحه ای اصلی پاک کردن اینستاگرام، کادری برای شما باز می شوید.

دیلیت اکانت اینستاگرام از طریق اینستاگرام

مرحله چهارم : اینستاگرام در کادر بالا از شما می خواهد دلیل حذف اکانت خود را بگوید و سعی می کند با راهکارهای شما را از این کار منصرف کند، اگر فقط به دیلیت اکانت اینستاگرام خود فکر می کنید، پس چندان اهمیتی ندارد و می توانید گزینه یک چیز دیگر را انتخاب کنید.

 

مرحله پنجم : در این مرحله کادری دوباره برای شما باز می شود و رمز عبور را مجدد از شما می خواهد و با وارد کردن رمز عبور بر روی دکمه قرمز رنگ در پایین صفحه (اکانت من را برای همیشه حذف کنید) کلیک کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام از طریق گوشی

مرحله ششم : در این مرحله کادری برای شما نمایان می شود که اتمام کار شماست، پس از طی کردن مراحل گفته شده و مشاهده پیامی که در آخرین مرحله برای شما ظاهر می شود که اکانت شما غیر قابل دسترس شده و کلیه عکس، فیلم و … تا یک روز آینده پاک خواهد شد.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید