دیگنیتی پرستیژ (dignity prestige) ورژن جدیدتری از دیگنیتی پرایم به حساب می آید که در آن سعی شده نقاط منفی پرایم کمرنگ شده و به نقاط مثبت آن قوت بخشیده شود. با ورود دیگنیتی به عنوان اولین کوپه چینی به بازار ایران، این خودرو با استقبال خوبی در رده قیمتی خود روبرو شد و پس از آن نیز ماشبن های چینی فراوانی نه در همین کلاس بدنه، بلکه در همین بازه قیمتی به بازار عرضه شدند و این موضوع کشش خوب بازار خودرو در این رده قیمتی را دوباره به مدیران و بازاریابان گروه بهمن یادآوری کرد.

خودرو دیگنتی پرستیژمشخصات خودرو دیگنتی پرستیژ

نورپردازی

پس از باز کردن قفل خودرو، وسیله نقلیه شما با چراغ های روشنایی در روز که شکل آن در چراغ های LED عقب منعکس شده است، از شما استقبال می کند.

خودروی جدید شما همچنین به چراغ های راهنما پویا مجهز شده است و فضای داخلی خودرو شما را با نورپردازی حالت LED در 7 رنگ تنظیم می کند.

این وسیله نقلیه همچنین مجهز به چراغ‌های سر پیچ با استفاده از چراغ‌های مه شکن LED است که به شما دید کلی بهتری از وضعیت جاده می‌دهد.

تهویه مطبوع

کنترل تهویه مطبوع هوشمند و صندلی‌های چرمی گرم شونده استاندارد جلو به سادگی با صفحه لمسی روی پنل مرکزی کنترل می‌شوند و اطمینان حاصل می‌کنند که از رانندگی در سفر لذت می‌برید.

راحتی

فضای داخلی چرمی با گرمکن صندلی ها و صندلی راننده با قابلیت تنظیم برقی لذت رانندگی را برای شما به ارمغان می آورد. به خصوص در سفرهای طولانی تر، صندلی های ارگونومیک و راحت از شما در برابر خستگی محافظت می کنند.

خودرو دیگنتی پرستیژفضای داخلی چرم ناپا

روکش صندلی از چرم ناپا ساخته شده است که به نرمی، دوام و کیفیت بالا معروف است. علاوه بر این، صندلی های جلو گرم می شوند و صندلی راننده نیز به صورت برقی کار می کند.

درب نیز با جزئیات لحافی چرم نرم و باکیفیت پوشانده شده است که به دم ققنوس چینی اشاره دارد که نمادی از صداقت و لطف است.

ناوبری هوشمند

سیستم ناوبری تشخیص صدای پیشرفته به طور هوشمندانه مسیر شما را برنامه ریزی می کند و به شما کمک می کند از ترافیک در زمان واقعی جلوگیری کنید. به روز رسانی نقشه به صورت رایگان در دسترس است و شامل تغییرات در شبکه جاده ها و محدودیت های سرعت تجدید نظر شده است.

ناوبری ما شما را برای خروجی ها و چهارراه ها آماده می کند و بهترین خط را برای مسیر شما مشخص می کند. بنابراین دیگر لازم نیست نگران از دست دادن یک نوبت باشید.

اسپرت و شیک در سطح بالا

Fengon Glory ix5 جدید، اسپورت و استایل را با پیشرفت‌ها و جزئیات چشم‌نواز از هر نظر به سطحی بالاتر می‌برد. اهرم دنده کرومی با مواد نرم تصفیه شده برای عملکرد راحت تر تکمیل شده است.

خودرو دیگنتی پرستیژانتخاب حالت رانندگی

dignity prestige به شما کمک می کند از سبک رانندگی پویا با گیربکس اتوماتیک استاندارد لذت ببرید، که به شما امکان انتخاب 3 حالت مختلف رانندگی را می دهد.

راحتی: برای ترافیک روزمره.

ورزش: به ویژه برای طرفداران سبک رانندگی اسپرت تر.

زمستان: برای رانندگی در هوای بد و زمستانی.

امنیت

پوسته بدنه پیشرفته با فولاد با استحکام بالا از ایمنی جاده شما مراقبت می کند. در صورت برخورد، ایربگ های جلو و جانبی البته از شما محافظت خواهند کرد.

ما نه تنها در طول سفر بلکه در ابتدا و انتهای آن با کمک سنسورهای پارک برقی و دوربین معکوس که با آن از هیچ مانعی غافل نخواهید شد، مراقب امنیت شما هستیم.

دوربین داخلی یکپارچه

دوربین استاندارد یکپارچه با زاویه دید عریض داخل هواپیما، هر وضعیت ترافیکی را ثبت می کند و در صورت وقوع تصادف، شواهد غیرقابل انکاری را در اختیار شما قرار می دهد.

خودرو دیگنتی پرستیژدسترسی بدون کلید و رانندگی، سیستم استارت استاپ

کلید هوشمند قفل وسیله نقلیه شما را بدون دست باز و قفل می کند و می توانید با فشار ساده یک دکمه با استفاده از دکمه استارت-استاپ موتور را روشن یا خاموش کنید.

به لطف دسترسی بدون کلید، می توانید درب عقب را باز کنید که استفاده بدون زحمت از خودرو را برای شما آسان تر می کند.

رینگ های آلیاژی 19 اینچی

دیسک های 19 اینچی ساخته شده از مواد مرغوب به لاستیک های پهن (245/45/19) مجهز شده اند که به لطف آنها می توانید از سواری خود نهایت لذت را ببرید که باعث افزایش تماس بین لاستیک های شما و سطح جاده می شود.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید