بازیگر نقش هکر در سریال شهباز: نیما نادری متولد 13 آبان ۱۳۶۶ در شهر تهران است، او نویسنده و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون می باشد.

سریال شهبازازدواج نیما نادری

نیما نادری هنوز مجرد است. نیما نادری فرزند علیرضا نادری فیلمنامه نویس است.

آغاز بازیگری نیما نادری

بازیگر نقش هکر در سریال شهباز: نیما نادری بازیگری را از تئاتر شروع کرد و اولین تجربه تلویزیونی او حضور در سریال «در مسیر زاینده رود» به کارگردانی حسن فتحی و بازی در سریال « تعبیر وارونه یک رویا» او توانست خود را در میان تماشاگران قرار دهد.

فعالیت نویسندگی نیما نادری

بازیگر نقش هکر سریال شهباز: نیما نادری علاوه بر نویسندگی در سینما و تلویزیون نیز فعالیت داشته است. مهمترین آثار نیما نادری در کارنامه این نویسنده سه گانه درخونگاه و اورنگ است. به گفته خودش تمرکز اصلی او روی فیلمنامه نویسی و نمایشنامه است. البته بازیگری هم برای او اولویت هایی دارد. نویسندگی برای نیما نادری در اوج است و دوست دارد سختی های نوشتن را بفهمد و بعد از آن لذت ببرد.

مصاحبه نیما نادری

نیما نادری در پاسخ به این سوال که آیا بازیگری در سینما را ترجیح می دهد یا تلویزیون؟

برای من فرقی نمی کند. دوست دارم در کاری که در راستای حقیقت باشد و شرافت داشته باشد حضور داشته باشم. هر چیزی که فضای سالم و خوبی داشته باشد برایم خوشایند است.

استفاده نیما نادری از اعتبار پدرش:

بازیگر نقش هکر سریال شهباز: نیما نادری که فرزند علیرضا نادری فیلمنامه نویس است نیز درباره استفاده از نام و شهرت پدرش برای حضور در کار گفت: سعی کرده ام بیشتر از خودم یاد بگیرم. می بینم که پدرم در کارشان حرفه ای هستند و می توانند به من چیزی یاد بدهند. خودم را زیر سایه اکبر رادی، بهرام بیضایی و دیگر اساتید می بینم. قطعاً پدرم هم به ویژه در کارهای نمایشی روی من تأثیر زیادی داشته است.

سریال شهبازمجموعه آثار هنری نیما نادری

بازی در تلویزیون

  • سریال شرم
  • در مسیر زاینده رود
  • تعبیر وارونه یک رویا
  • لحظه گرگ و میش

نقش نیما نادری در بازی هکر سریال شهباز

نیما نادری در سریال شهباز در نقش یک هکر در کنار بازیگرانی چون فاطمه بهارمست، مهدیخت مولایی، آرش مجیدی، علیرضا آرا، رضا داودنژاد، میلاد میرزایی و… بازی می کند.

معرفی سریال شهباز

سریال تلویزیونی «شهباز» به کارگردانی حمیدرضا لوافی و تهیه کنندگی امیرحسین آشتیانی پور و مهدی علی نقی پور به نویسندگی مینا خدوی همزمان با دهه فجر از دو شبکه سیما پخش می شود.

زمان پخش سریال شهباز

بر اساس این گزارش، سریال شهباز از 19 بهمن ماه هر شب ساعت 22:15 روی آنتن می رود. در شبکه یک سیما و ساعت 23:00 در کانال پنج تکرار آن ساعت 11 صبح و 19 شب از شبکه پنچ سیما خواهد بود.

سریال شهبازتعداد قسمت های سریال شهباز

این سریال به نویسندگی مینا خادوی در ژانر پلیس معمایی با موضوع فضای مجازی و پلیس سایبری در 30 قسمت 42 دقیقه ای تهیه و تولید شده است.

موضوع اصلی سریال شهباز

این سریال درباره یک باند سایبری است که به دنبال یک هکر بین المللی هستند. پلیس سایبری با اشراف این فضا با مجرمان برخورد می کند و با داستان افرادی که مورد سوء استفاده و طعمه مجرمان قرار گرفته اند نیز برخورد می کند.

داستان سریال شهباز

شهباز داستان زندگی دختری به نام نجوا، دانشجوی نخبه در رشته برنامه نویسی کامپیوتر است. او به دلیل کنجکاوی و دانش فوق‌العاده‌اش، ارتباطات گسترده‌ای در فضای وب پیدا کرده و معتقد است که مرگ دوست صمیمی‌اش که اخیراً در یک تصادف فوت کرده است،تصادفی نیست و ارتباط مستقیمی با یک شبکه اینترنتی مخفی خرابکارانه به نام ارغوان دارد. نجوا پس از یافتن شواهدی علیه شبکه ارغوان شروع به برقراری ارتباط در تاریک وب می کند.

از سوی دیگر، گروهی از نیروهای امنیتی سایبری به رهبری افسر زبده ای به نام حسام در مأموریتی به نام شهباز، سال هاست که به دنبال کشف هویت اپراتور اصلی شبکه ارغوان هستند.

 

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید