رعنا آزادی ورزندگی شخصی رعنا آزادی ور

 

رعنا آزادی ور در ۱۷ فروردین ۱۳۶۲ در تهران به دنیا آمد.

این بانوی هنرمند نیز مانند بسیاری از بازیگران تمایلی به صحبت در مورد خانواده خود ندارد و اطلاعات زیادی از زندگی شخصی وی در دست نیست.

خانم رعنا آزادی ور در سن 19 سالگی در یک آموزشگاه بازیگری فعالیت کرد و دوره های بازیگری را با چهره هایی چون صابر ابر، ساره بیات و نرگس محمدی زیر نظر معلم هایی چون ناصر تقوایی، پیام دهکردی، پانته آ پناهی ها و شادمهر راستین گذراند.

رعنا آزادی وراو با اولین بازی در فیلم مارمولک به اهالی هنر معرفی شد و با بازی در فیلم پارک وی جایگاه خود را در سینما تثبیت کرد.

خانم آزادی ور یکی از بازیگران منتخب سال های ابتدایی ورودش به عرصه هنر بود، چرا که توانست با انتخاب های درست و حضور در آثار کارگردان های معروف، تجربیات زیادی در کارنامه هنری خود به دست بیاورد.

ازدواج رعنا آزادی ور

در سال های گذشته حرف های زیادی مبنی بر ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در شبکه های مجازی شنیده می شد اما هر بار تکذیب و فراموش می شد تا اینکه در تاریخ 8 آبان 1398 عاطفه رضوی بازیگر و همسر برادر مهدی پاکدل منتشر کرد. یک عکس. دو نفر از این زوج هنری رسما ازدواج خود را اعلام کردند.

رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل در نماهنگ همایون شجریان

همایون شجریان در سال 1395 آلبومی به نام رگ خواب را در بازار موسیقی منتشر کرد که شامل آهنگی به نام ابر می برد بود. در موزیک ویدیو این قطعه رعنا آزادی ور به همراه مهدی پاکدل نقش آفرینی کردند. زمانی که خبر ازدواج این زوج منتشر شد، بسیاری از بینندگان از نقش مهم این موزیک ویدیو در زندگی آنها صحبت کردند.

رعنا آزادی ورافتخارات سرکار خانم رعنا آزادی ور

رعنا آزادی ور یکی از ستاره هایی است که آهسته اما پیوسته در مسیر موفقیت قرار دارد. او توانست در سال 1400 در اولین حضور در شبکه نمایش خانگی و بازی در سریال ذوب کاری ساخته محمدحسین مهدویان تندیس بهترین بازیگر زن نمایش را از بیست و یکمین جشنواره حافظ دریافت کند.

شروع رعنا آزادی ور به عرصه هنر

رعنا آزادی ور در نوزده سالگی به کلاس های آزاد بازیگری رفت و دوره های آن را گذراند سپس در سال 1382 برای بازی در فیلم مارمولک ساخته کمال تبریزی انتخاب شد و به طور جدی فعالیت بازیگری خود را آغاز کرد.

شهرت رعنا آزادی ور

رعنا آزادی ور بازیگری را با فیلمی بسیار خوب و ماندگار آغاز کرد اما اوج شهرت او را می توان حضور در فیلم پارک وی به کارگردانی فریدون جیرانی در سینما و سریال زخم کاری ساخته محمدحسین مهدویان برشمرد.

رعنا آزادی ور در سریال جیران

جیرانی سریالی به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه در سال 1400 است که از بیست و چهارم بهمن ماه در شبکه نمایش خانگی عرضه شد.

این سریال پر بازیگر به داستان عشق ناصرالدین شاه قاجار به دختری روستایی به نام خدیجه تجریشی، ازدواج او و اتفاقات پس از مرگ امیرکبیر می پردازد و زندگی این پادشاه قاجار را به تصویر می کشد.

رعنا آزادی وررعنا آزادی در سریال زخمی کاری

سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان در سال 1400 است که داستان آن بر اساس رمان بیست ذوق کاری نوشته محمود حسینی زاد است.

زخم کاری یکی از سریال های محبوب و جذاب نمایش خانگی است که بازیگرانی چون جواد عزتی، رعنا آزادی ور، مه لقا باقری، هانیه طوسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، عباس جمشیدی فر، سیاوش طهمورث، کاظم هژیر آزاد، مهدی. زمین پرداز، امیرحسین هاشمی. و مائده طهماسبی به عنوان هنرمند در آن ایفای نقش کرده است.

رعنا آزادی ورفیلم های سینمایی رعنا آزادی ور

مرد بازنده :محمد حسین مهدویان، 1400 حریم شخصی :احمد معظمی، 1395 آفتاب پشت ابر :رضا سبحانی، 1387
هفته‌ای یک‌بار آدم باش :شهرام شاه‌حسینی، 1399 مرداد :بهمن کامیار، 1395 تهران در جستجوی زیبایی :مهدی کرم پور، 1387
تارا :کاوه قهرمان، 1399 خشم و هیاهو :هومن سیدی، 1394 درباره الی :صغر فرهادی، 1387
سونامی :میلاد صدرعاملی، 1397 وقتی برگشتم :وحید موسائیان، 1394 خاک آشنا :بهمن فرمان آرا، 1386
به وقت خماری :محمدحسین لطیفی، 1396 محمد رسول الله :مجید مجیدی، 1393 شیرین :عباس کیارستمی، 1386
بهت :عباس رافعی، 1396 این سیب هم برای تو :سیروس الوند، 1393 پارک وی :فریدون جیرانی، 1385
چهارراه استانبول :مصطفی کیایی، 1396 خانه دختر :شهرام شاه حسینی، 1393 زاگرس :محمدعلی نجفی، 1384
لونه زنبور :برزو نیک‌نژاد، 1396 داره صبح میشه :یلدا جبلی، 1393 کارگران مشغول کارند :مانی حقیقی، 1384
در وجه حامل :بهمن کامیار، 1396 نخودی :جلال فاطمی، 1388 مارمولک :کمال تبریزی، 1382

 

رعنا آزادی وررعنا آزادی ور در نمایش خانگی

زخم کاری :محمدحسین مهدویان، 1400 جیران :حسن فتحی، 1400

 

رعنا آزادی وررعنا آزادی ور در تئاتر

خانه بوشاسپ درازست: علی اتحاد 1396

 

رعنا آزادی ور

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید