امیر عماد میرمیرانی یا جادی میرمیرانی کیست؟ بیوگرافی امیر عماد میرمیرانی معروف به جادی میرمیرانی برنامه نویس به همراه سوابق و عکس ها و بیوگرافی وی را در این صفحه بخوانید.

امیر عماد میرمیرانی معروف به جادی یکی از برنامه نویسان معروف و مطرح کشورمان است که در زمینه فناوری و برنامه نویسی متن باز فعالیت می کند.

او همچنین یک سایت به نام RadioGig دارد که در آن به عنوان میزبان پادکست کار می کند.

بیوگرافی امیر عماد میرمیرانیبیوگرافی امیر عماد میرمیرانی

تحصیلات

رشته تحصیلی امیر عماد میرمیرانی مهندسی برق است و مدرک لیسانس مهندسی برق گرفت. وی فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر طوسی است.

وی همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد جامعه شناسی از دانشگاه علامه است.

اما علاقه زیادی به برنامه نویسی دارد و به همین دلیل به این حرفه روی آورده است.

او از بسیاری از برنامه نویسان معروف کشورمان حرفه ای تر است.

شروع فعالیت

امیر عماد میرمیرانی در ابتدای فعالیت وبلاگ ها در کشورمان وبلاگی به نام Jadi راه اندازی کرد، وبلاگی که در زمینه دیجیتال و کامپیوتر بود و همچنین پادکستی به نام Radiogeek راه اندازی کرد و از سال 1391 ادامه دارد.

او یکی از بهترین ها در برنامه نویسی و امنیت شبکه است.

آقای امیر عماد میرمیرانی یکی از برندگان بیست و دومین دوره جایزه ترویج علم ایران است.

بیوگرافی امیر عماد میرمیرانیترجمه و نگارش

او همچنین در زمینه ترجمه و کتاب نویسی فعالیت می کند. او کتاب Just for Fun را که درباره زندگینامه لینوس می است ترجمه کرده است و نسخه دیجیتال آن را نیز به صورت رایگان در اینترنت به اشتراک گذاشته است. مدتی در روزنامه اعتماد کار کرد. و در حال حاضر در سایت فرادرس و مکتب خانه مشغول به کار است.

شروع جادی امیر عماد میرمیرانی در عرصه پادکست

جدای یکی از اولین پادکست های ایرانی است که فعالیت خود را در زمینه تولید و انتشار پادکست از سال 1394 آغاز کرد، اما جالب است بدانید که تحصیلات جدای ربطی به پادکست و اسپیکینگ ندارد و او در دانشگاه مهندسی برق تحصیل کرده است. و سپس فلسفه

احتمالا یکی از دلایلی که بسیاری از افراد را به شنیدن پادکست جدید علاقه مند کرده، نحوه تحلیل مسائل فلسفی جادی است و این یکی از مهارت هایی است که جادی در تولید و انتشار پادکست به کار برده است. جادی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه شروع به نوشتن اسکریپت کرد و زیر نظر استادی یاد گرفت که چگونه کدنویسی و هک کند.

این روزها افراد کمی هستند که نه تنها به فکر کسب درآمد از تولید و انتشار پادکست هستند و به سختی می توان افراد دغدغه مند در این صنعت را شناسایی کرد.

 بیوگرافی امیر عماد میرمیرانیامیر عماد میرمیرانی یکی از این افراد است که در طول این سال ها که به تولید و انتشار پادکست می پردازد، ثابت کرده است که فقط می خواهد مردم را بیشتر به فکر وادار کند و درباره آخرین مسائل روز صحبت کنند.

آیا تا به حال در نظرات جادی در نظرات پادکست یا صفحه اینستاگرامش شرکت کرده اید؟ اگر واکنش طرفداران جادی و خودش را با تحلیل خود دیده اید، نظر خود را در سایت نجوا نیوز با ما در میان بگذارید.

صفحه اینستاگرام جادی میرمیرانی نیز مانند پادکست های او دارای تنوع موضوعات خوبی است و سوالات و مسائلی که جادی در اینستاگرام درباره آنها صحبت می کند چالش برانگیز و بحث برانگیز است.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید